in

Edis ve Zeynep Bastık’tan olay dans hakkında açıklama!

edis-ve-zeynep-bastik’tan-olay-dans-hakkinda-aciklama!

• 03 Ocak 2022 – 08:49 • Son Güncelleme:

Son dönemin yükselen pop yıldızlarından Edis Görgülü, meslektaşı Zeynep Bastık’ın hazırladığı YouTube kanalındaki yılbaşı özel programına konuk oldu. İkili programdaki bir soru üzerine olay olan dans videolarıyla ilgili son kez konuştu.

• 03 Ocak 2022 – 08:49 • Son Güncelleme:

1

2021 yılının en üretken şarkıcılarından biri olan Zeynep Bastık’ın hazırladığı YouTube kanalındaki yılbaşı özel programına konuk olan Edis, meslektaşının kendisine sorduğu soruları yanıtladı.

2

2021 yılını değerlendiren Edis, Bastık’ın sorduğu “2021 yılının en abartılmış olayı neydi?” sorusuna yaptıkları dansı gösterdi. “Bence seninle olan dansımdı. Yeri gelmişken son kez konuşalım bu konuyu” diyen Edis, sözlerini şöyle sürdürdü:

3

“BÖYLE MAGAZİNE ALIŞIK DEĞİLİZ”

“Önümüzde 300 kişinin olduğu bir yerde biz zaten böyleyiz. Dokunaklıyız, severiz, kardeşiz. Bu durumun böyle barlarda dans ediyormuşuz gibi abartılmasını anlamıyorum gerçekten. Böyle magazine alışık değiliz. O saatten sonra haberlerin önünü alamadık ya ilk defa magazini tanıdım. Bir konunun ne kadar abartılabileceğini o zaman gördüm!”

4

NE OLMUŞTU?

Birkaç ay önce Edis Görgülü ile meslektaşı Zeynep Bastık’ın bir partide samimi şekilde dans ettikleri video sosyal medyanın gündemine oturmuştu.

5

BASTIK’IN EŞİ ELEŞTİRİLERE TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İkilinin dans videosuna gelen “Zeynep’in eşi bu duruma ne diyecek?” yorumlarının ardından Tolga Akış sessizliğini bozmuş ve hakkında yapılan eleştirilerle dalga geçmişti.

6

Bir fotoğrafını yayınlayan Tolga Akış, “Küfürlerinizin bir kısmını gördüm. Komik şeyler de vardı. Giderek büyüyen kocaman bir aileyiz” ifadelerini kullanmıştı.

7

“Kendimi şu an Zeynep Bastık’ın kocası gibi hissediyorum” yorumu üzerine “Bir rahatlama, bir genişlik gelmiş” mesajını yazan Akış, kendilerinden açıklama istenmesine ise “Ne diyelim istiyorsun?” karşılık vermişti.

8

“OTURUYORUM”

“Zeynep Bastık’ın kocası şu an ne yapıyor?” diyen kullanıcıya “Oturuyorum” diyen reklamcı, “Bırakın da o düşünsün” mesajını ise “Zaten” şeklinde yanıtlamıştı.

9

Konuyla ilgili bir açıklama daha yapan Tolga Akış, “Güldük eğlendik de baya toksik bu memleket. Allah kolaylık verin hepimize” sözleriyle, dans videosunu eleştirenlere tepki göstermişti.

10

EDİS SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Öte yandan video ile ilgili daha önce de konuşan Edis, “Her şeyden önce biz Zeynep’le aileyiz. Zeynep benim kardeşim, eşi (Tolga Akış) menajerim. Dansa gelince o baş başayken yapılan bir dans değildi. Orası bir sahne ve bizi izleyen 300 kişi var. Biz bir performans sergiliyoruz ve Zeynep’in şarkısını canlandırıyoruz” demiş ve eklemişti:

11

“ÇOK ÜZÜCÜ BİR HAL ALDI”

“Önce söyleyenlere gülüp geçtim ama sonrasında üzüldüm. Küçük bir kesitle yargılandık ve bu durum üzücü bir hal aldı. Aslında açıklanacak bir şey yok, sahne üstündeki gösteri gerçek hayattan başka bir şeydir.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-gokhan-cira’nin-selin-cigerci-yorumu-gundem-oldu

Haberler: Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci yorumu gündem oldu

uraz-kaygilaroglu-koronaviruse-yakalandi

Uraz Kaygılaroğlu koronavirüse yakalandı