in

Edis: Hayallerimle para kazanıyorum

edis:-hayallerimle-para-kazaniyorum

1

Nişantaşı’ndaki bir kafede objektiflere yansıyan Edis, ayaküstü soruları yanıtladı. Meslektaşı Hande Yener’in kendisi için söylediği “Tarkan’ın yerini aldı” şeklindeki sözlerin hatırlatılması üzerine polemiğe girmekten kaçındığını belirtti.

2

“NEGATİF KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Ünlü popçu, “Hande’yi severim, bunların hepsi eğlence, bunun içinde başka bir şey katmak istemem. Kimsenin hakkında negatif konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

3

“ELİMDE BÖYLE BİR KART VAR”

Bir süredir yabancı albüm için Londra ve Amerika’ya giderek çalışma yapan Edis, “Dünya starı olmayı istiyor musunuz?” sorusuna, “İnşallah dünya starı da olurum. Amacımız dünya starı olmak değil, dünya müziğine girmek. ‘Starlık’ deyince, böyle parıltılı ve içi boş gibi gözüküyor. Bu yüzden anlaşma imzaladık, bu yüzden çabalıyorum üç senedir. Herkes hırslıdır, ben de öyleyim. Elimde böyle bir kart var, neden oynamayayım?” yanıtını verdi.

4

Kendisini hayallerinin beslediğini dile getiren başarılı şarkıcı, “Hayalimin peşinden giderek hayatımı geçirdim, hayallerim beni ayakta tutuyor. Nefesim oluyor, ben hala hayalleriyle para kazanan biriyim” dedi.

5

“SENİNLE DANSIM ÇOK ABARTILDI”

YouTube’da yayınlanan Zeynep Bastık’ın yılbaşı özel programına konuk olan Edis, “2021 yılının en abartılmış olayı neydi?” sorusuna ünlü şarkcıyla yaptıkları dansı göstermişti. “Bence seninle olan dansımdı. Yeri gelmişken son kez konuşalım bu konuyu” diyen Edis, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

6

“Önümüzde 300 kişinin olduğu bir yerde biz zaten böyleyiz. Dokunaklıyız, severiz, kardeşiz. Bu durumun böyle barlarda dans ediyormuşuz gibi abartılmasını anlamıyorum gerçekten. Böyle magazine alışık değiliz. O saatten sonra haberlerin önünü alamadık ya ilk defa magazini tanıdım. Bir konunun ne kadar abartılabileceğini o zaman gördüm!”

7

“ZİRVEDE EDİS VE BEN VARIM”

Öte yandan Hande Yener, teve2’de canlı yayınla ekranlara gelen, sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı ‘Magazin Masası’ programına telefonla bağlanarak, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

8

Yıllar önce pop müzikteki ilk 3’ünü açıklayarak çok konuşulan Yener, kendi listesini güncellemişti. Eskiden Megastar Tarkan’ın yer aldığı zirveye kendisiyle birlikte son dönemin yükselen yıldızı Edis’i koymuştu.

9

Rapçi Tepki ile düet yaptığı yeni parçası ‘Olmazsan Olmaz’ın klibiyle dikkat çeken şarkıcı, “Pop müziğin ilk 3’ünde Edis ve ben varım. Üçüncü Hadise mi, yoksa Gülşen mi? Ona siz karar verin” diyerek, yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

bennu-yildirimlar’dan-gokce-bahadir-fahriye-evcen-aciklamasi

Bennu Yıldırımlar’dan Gökçe Bahadır-Fahriye Evcen açıklaması

diz-kapagi-kirilan-ebru-yasar’dan-haber-var

Diz kapağı kırılan Ebru Yaşar’dan haber var