in

Eda Ece kimdir kaç yaşında? Maske Kimsin Sen Jüri üyesi Eda Ece aslen nereli? Film ve dizileri…

eda-ece-kimdir-kac-yasinda?-maske-kimsin-sen-juri-uyesi-eda-ece-aslen-nereli?-film-ve-dizileri…

Eda Ece hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Fox TV ekranında yayımlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece son olarak Maske Kimsin Sen? adlı yarışma programında jüri koltuğunda yer alıyor. İşte Eda Ece hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler…

EDA ECE KİMDİR KAÇ YAŞINDA? FİLM VE DİZİLERİ

Eda Ece (d. 20 Haziran 1990, İstanbul), Türk oyuncudur. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. 3 kız çocuklu bir ailenin en küçüğüdür.

2011 yılında Show TV’de yayınlanan Pis Yedili dizisindeki ilk başrolü ile tanınırlığı arttı. 2013 yılında Kızım İçin sinema filminde oynadı. TRT 1’de yayınlanmakta olan Beni Böyle Sev dizisinin yeni sezonunda Zeyno karakteriyle diziye dâhil olmuştur.

2015 yılında Kocan Kadar Konuş sinema filminde oynadı ve Show TV’de yayınlanan İlişki Durumu: Karışık dizisinde oynadı. 2016 yılında Kocan Kadar Konuş: Diriliş sinema filminde ve Görümce sinema filminde oynadı.

Mahrumlar adlı televizyon filminde oynadı ve 2017 yılında Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul adlı sinema filminde rol aldı. Günümüzde Yasak Elma dizisinin başrolüdür.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

beren-saat:-ben-bihter-degilim

Beren Saat: Ben Bihter değilim

alisan’dan-selcuk-tektas-aciklamasi:-psikolaga-gittim!

Alişan’dan Selçuk Tektaş açıklaması: Psikolağa gittim!