in

DJ Artz ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah’tan evlilik açıklaması

dj-artz-ile-ask-yasayan-farah-zeynep-abdullah’tan-evlilik-aciklamasi

• 06 Ocak 2022 – 12:00 • Son Güncelleme:

‘Masumlar Apartmanı’ dizisinden ayrıldıktan sonra ‘Bergen’ filmi için kamera karşısına geçen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bir süredir ünlü DJ Artz ile aşk yaşıyor. Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Abdullah, evlilik hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

• 06 Ocak 2022 – 12:00 • Son Güncelleme:

1

Doğu Demirkol’dan ayrıldıktan sonra DJ Artz ile aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Instagram hesabından gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğiyle bilinmeyenlerini anlattı.

2

”İSTEMEYEN EVLENMESİN”

Abdullah, bir takipçisinden gelen ”Sizce evlilik kaç yaşında olmalı?” sorusuna, ”Evlilik bir seçim aslında artık. Olup olmaması kişiye bağlı. Dolayısıyla bunun bir yaşı var mı, ondan emin değilim. İsteyen evlensin, istemeyen evlenmesin. Evlilik, bir seçim artık bu dünyada” yanıtını verdi.

3

O SORUYU Tİ’YE ALDI

‘Masumlar Apartmanı’ dizisinden ölerek ayrılan Farah Zeynep Abdullah, diziyi yarıda bıraktığı için gelen tepkiler karşısında suskunluğunu bozdu.

4

Abdullah, ”Final bölümüne kadar oynadığın bir dizi var mı?” sorusunu, ”Bu ince mizah, bu harika soru… Mesela bu zeka dolu soruyu sormaya tam olarak nasıl karar verdin, çok merak ediyorum” diyerek tiye aldı.

5

Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde ‘İnci’ karakterine hayat veren oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından; ‘Farah kilo aldı’ haberlerine cevap verdi.

6

FİLTRELİ YANIT

Oyuncu, Instagram hesabında paylaştığı filtreli videolarla haberleri tiye aldı. Yüzünü dolgun gösteren bir filtre kullanan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

7

“KİME NE KİMİN KİLOSUNDAN?”

“Bugün çok önemli bir haber okudum. Bunu hepinizle paylaşmak istiyorum. Duymayanlar da duysun. Bütün dünya için önemli olduğunu düşünüyorum, Türkiye için özellikle. ‘Farah kilo almış, Farah kilolarıyla şoke etti. Farah sen ne yaptın?’ gibi başlıklar durumun ne kadar feci olduğunu gösteriyor.”

8

“Sadece küçük bir şey düşündüm. Sıkılmadınız mı insanların orasından burasından konuşmaktan. Kime ne kimin kilosundan?”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

bir-zamanlar-cukurova-bu-aksam-yok-mu,-bugun-var-mi-(6-ocak)?-bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolum-ne-zaman?

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yok mu, bugün var mı (6 Ocak)? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

aziz-bu-hafta-yok-mu,-8.bolum-bu-hafta-var-mi?-aziz-dizisi-yeni-bolumu-ne-zaman-yayinlanacak?

Aziz bu hafta yok mu, 8.bölüm bu hafta var mı? Aziz dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?