in

Derya Şensoy: Babam bana emeğin önemli olduğunu öğretti

derya-sensoy:-babam-bana-emegin-onemli-oldugunu-ogretti

1

Şimdilerde dijital platformda yayınlanacak olan ‘Nasıl Fenomen Oldum’ dizisinde rol alan Derya Şensoy, önceki akşam Cihangir’de evine giderken objektiflere yansıdı.

2

Oyuncu, “Nasılsınız, neler yapıyorsunuz?” sorusuna, “Koşturuyorum dizi, tiyatro ve rahmetli babamın işleri onlarla uğraşıyorum, yetişmeye çalışıyorum” yanıtını verdi.

5

Ünlü isim, sözlerine; “Ben aslında tasarım okudum onunla alakalı bir dava sürecim var. Bir çizim yapmıştım, Türkiye’de sektörde önde gelen bir firma, bunun olması da beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. Burada emek hırsızlığı söz konusu oldu. Şişenin basıldığını görünce kendi çizdiğime çok yakın olunca hayal kırıklığına uğradım” diye devam etti.

6

“Ben ailemden hep böyle gördüm, babam bana emeğin önemli olduğunu öğretti” diyen Şensoy, sözlerini; “Karşı taraftan bir uzlaşma adına bir şeyler oldu ama burada önemli olan maddi anlamda bir şey değil gerçekten kalbim kırıldı. Çünkü 1.5 sene ben ona emek vermiştim, bunun bende maddi bir karşılığı yok o yüzden dava yolunu seçtim” şeklinde noktaladı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

demet-ozdemir-oguzhan-koc-cephesinde-yeni-gelisme!-birbirlerini-sildiler

Demet Özdemir-Oğuzhan Koç cephesinde yeni gelişme! Birbirlerini sildiler

‘siddet’-aciklamasiyla-gundem-olan-yeliz-yesilmen-kendini-savundu

‘Şiddet’ açıklamasıyla gündem olan Yeliz Yeşilmen kendini savundu