Demon Slayer’ın Komple Manga Kutusu Amazon’da Sınırlı Bir Süre İçin Neredeyse Yarı Yarıya Kapalı

17

[ad_1]

Tatiller, karın tadını çıkarmak ve ailenizle vakit geçirmek için mükemmel bir zamandır – Demon Slayer’ın kahramanı Tanjiro Kamado’nun harika olduğu iki şey. Kış tatilinizde okumak için çok neşeli olmayan bir şey arıyorsanız, Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba komple kutu setindeki bu büyük şeye göz attığınızdan emin olun.

Normalde 200 $ ‘dan fiyatlandırılırken, şu anda 23 hacmin tamamını sadece 109 $’ a alabilirsiniz. Amazon, koleksiyonu 136 $ ‘da listelese de, seriden yaklaşık 28 $’ lık bir kupon, ödeme işleminden önce uygulanmaya hazır ve fiyatı normal maliyetinin yaklaşık% 50’sine düşürüyor.

Demon Slayer kutu seti sanatı.

Taisho dönemi Japonya’sında geçen Demon Slayer, Tanjiro adında iyi kalpli genç bir adamın, bir iblisin küçük kız kardeşi Nezuko hariç tüm ailesini öldürmesiyle hayatı mahvolmasını konu alıyor. Ancak, Nezuko hayatta kalsa da, Tanjiro kendisinin vahşi bir şeytana dönüştüğünü keşfeder. Başka bir aile üyesini kaybetmemeye karar verdikten sonra, Tanjiro kız kardeşini bir sandığa yerleştirmeyi başarır ve kız kardeşi için bir tedavi bulmaya ve ailesini öldüren şeytandan intikam almaya çalışırken onunla birlikte dolaşır. Seri başlangıçta 2016’dan 2020’ye kadar sürdü ve 23 cilt içeriyor.

Kutu setinin tamamını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

Amazon’dan Satın Alın

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası