Demon Slayer Ve My Hero Academia Manga Boxsetleri Büyük İndirimler Alıyor

35

[ad_1]

Crunchyroll gibi akış hizmetleri sayesinde anime izlemek her zamankinden daha kolay, ancak Japonya’nın en iyi ihracatlarından birinin köküne ulaşmak istiyorsanız, bu animasyon dizilerinin uyarlandığı manga ile yanlış gidemezsiniz. Amazon’da, Demon Slayer ve My Hero Academia karton kapaklı kutu setleri büyük ölçüde indirimli olduğu için ellerinizi mükemmel bir okuma materyaline götürebilirsiniz.

Taisho dönemi Japonya’sında geçen ve kız kardeşini şeytani enfeksiyonundan kurtarmak için arayışa giren iyi kalpli kılıç ustası Tanjiro Kamado’yu takip eden Demon Slayer, sadece 96 Dolar kuponu uygulanmış olarak. 200 dolarlık düzenli bir perakende fiyatıyla, hit manganın 23 cildinin tamamından oluşan bu devasa koleksiyon, güzel tasarlanmış bir slipcase’in içinde yer alıyor.

Anime uyarlamaları şimdiye kadar övgü dolu eleştiriler aldı ve sadece Demon Slayer destanının yüzeyini çizdi, bu yüzden hayatınızda bir anime hayranınız varsa, bu mükemmel bir hediye olur.

Altyazı Sağlanmadı

Amazon’da görün

Fiyatı düşürülen bir diğer büyük manga serisi My Hero Academia. Amazon, serinin ilk 20 cildini sadece 76,79 Dolar perakende satış yaptığı normal 180 dolar yerine. Demon Slayer anlaşması gibi, bu kutu setinde de sepetinizdeki tam indirimi görmek için tıklayabileceğiniz bir kupon kutusu var.

Bu manga ve anime serisi, renkli bir oyuncu kadrosuna, fantastik sanata ve gerçekten destansı savaşlara sahip bir süper kahraman akademisinin hikayesi olduğu için genç izleyiciler arasında popüler olmuştur.

Amazon’da görün

My Hero Academia kutu seti ayrıca kaygan bir kayma kapağı, tam renkli çift taraflı bir poster ve daha önce hiç görülmemiş bonus illüstrasyonlar ve yazar yorumları içeren 48 sayfalık özel bir kitapçık ile birlikte gelir.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası