in

Demet Akalın’a nazar değdi: Boyun fıtığı oldum

demet-akalin’a-nazar-degdi:-boyun-fitigi-oldum

MESUT YILMAZ

• 07 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

Demet Akalın, önceki gün Fulya’da bulunan Emar Görüntüleme Merkezi’nden çıkarken görüntülendi. Nazara gelen Akalın, “Sağa sola dönemiyorum. Boyun fıtığı oldum” açıklamasını yaptı.

MESUT YILMAZ

• 07 Ocak 2022 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Sabahın erken saatlerinde geldiği sağlık merkezinden çıkan Demet Akalın, kameraları görünce “Çok çirkinim. Bu halde çekmeyin” diyerek gazetecilere takıldı.

2

Sağlık durumu sorulan Akalın, “Sağa sola dönemiyorum. Boyun fıtığı oldum” açıklaması yaptı. Pijamalı haliyle dikkat çeken şarkıcı, hızlı adımlarla yürüyerek kapıda bekleyen aracına bindi.

3

Yakın arkadaşı Deha Bilimlier ve ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun gizli aşk yaşadığını “Ben onları uyarmıştım” sözleriyle doğrulayan Akalın, bu konu hakkında konuşmadı.

4

AÇIKLAMALARI OLAY OLDU

Akalın, geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Deha Bilimler ve eski modacısı Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk yaşadıkları iddialarının sorulması ve sosyal medyadan Deha Bilimlier’in aile fotoğrafına destek yorumu yapmasının sorulması üzerine konuştu.

5

Şarkıcı, konuyla alakalı, “Ben çok üzüldüm, çünkü iki tarafı da uyarmıştım ben geçen sene. Daha çok hanım tarafını uyarmıştım. Deha’nın eşi Aslı benim çok yakın arkadaşım, onlar yine bu durumu atlatırlar. Tam yeni yıla girerken çok sevimsiz bir durum oldu, ben iki gündür uyuyamıyorum. Ben çok etkilendim” dedi.

6

“Barıştırma konusunda sizin bir adımınız oldu mu?” sorusuna ise “O onların kendi bileceği bir iş, aile işine ben karışmam ama ben dün Aslı ile birlikteydim” dedi.

7

Bu sırada röportaja dahil olan Okan Kurt ise “Aslı da, Deha da bizim kardeşimiz, mutlu yuvalarını kurtaracağız. Olan bir şey yok zaten” diyerek konuyu kapattı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

lily-collins:-prens-charles’in-kafasina-telefon-firlattim

Lily Collins: Prens Charles’ın kafasına telefon fırlattım

gonul-dagi-yeni-bolum-bu-hafta-yok-mu-neden-yok?-gonul-dagi-trt-1-yayin-akisinda-yer-aliyor-mu?

Gönül Dağı yeni bölüm bu hafta yok mu neden yok? Gönül Dağı TRT 1 yayın akışında yer alıyor mu?