Dead Space Remake, Ocak Lansmanından Önce Altın Oldu

17

[ad_1]

Dead Space’in yeniden yapımı resmen altın oldu, yani fiziksel diskleri basmak için geliştirmenin tamamlanması anlamına geliyor. Bu aynı zamanda bilim kurgu korku oyununun önümüzdeki ay 27 Ocak çıkış tarihine ulaşması gerektiği anlamına geliyor.

Geliştirici EA Motive kilometre taşını kutladı Twitter’da“Yine bütünüz!” diyerek. Yeniden yapım iddialı bir proje. Örneğin, stüdyo yeni bir motorda yeniden inşa edildiği için Dead Space’de hiçbir yükleme ekranı vaat etmedi. Korku oyununun bu versiyonunda yeni yan görevler de olacak.

Dead Space yeniden yapımı ilk olarak EA Play 2021’de duyuruldu. EA Motive daha önce çok çok uzak bir galakside iki oyun üzerinde çalıştı – Star Wars: Squadrons ve Battlefront II için hikaye kampanyası. Visceral Games, 2008’den başlayarak hayatta kalma-korku serisini yarattı.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’e gelecek olan Dead Space, daha önce PlayStation 4 sürümünün söylentileri olmasına rağmen son nesil sistemleri atlayacak. İnsanlar ayrıca yeniden yapımın PS4 ve Xbox One’a çarpabileceğini düşünmüş olabilirler, çünkü birçok yeni oyun hala üzerlerinde gönderiliyor. Ama burada durum böyle değil. GameSpot’un Dead Space ön sipariş kılavuzu, oyunun nereden ve nasıl satın alınacağı hakkında bilgi sağlar.

GameSpot’un Dead Space önizlemesi, oyunun lansmanından önce iyimser bir bakış açısı sunuyor ve “… Motive Studio, oyunun hikayesini ve görsellerini daha iyiye doğru dönüştürdü.”[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası