Dead Cells’in Castlevania DLC’si 6 Mart’ta Geliyor

16

[ad_1]

Konami’den yeni bir Castlevania oyunu aldığımızdan beri çok uzun zaman geçti, ama en azından Dead Cells’in Castlevania crossover’ı hemen köşede. Motion Twin, Return To Castlevania’nın 6 Mart’ta yayınlanacağını duyurmasıyla birlikte bugün DLC için yeni bir fragman yayınladı.

DLC’de vampir avcısı Richter Belmont tarafından Drakula’nın kalesini keşfetmek, müttefik Alucard ve yol boyunca bir yığın yeni düşmanla karşılaşmak için işe alınan Dead Cells’in The Behead’i var. Castlevania’ya Dönüş, kurt adamlar, iskeletler ve elbette vampirler de dahil olmak üzere yeni düşmanlar getirecek.

Oyuncular ayrıca klasik Castlevania antagonistleri Death ve Drakula ile karşı karşıya gelecekleri iki destansı yeni patron savaşını deneyimleyecekler.

Oyuncular ayrıca, Motion Twin’in Dead Cells’in bugüne kadarki en büyük DLC’si olarak adlandırdığı şeyin bir parçası olarak, keşfedilecek iki yepyeni biyomla 14 yeni silaha sahip olabilecekler.

DLC, 6 Mart’ta piyasaya sürülecek ve PC, Nintendo Switch ve PlayStation ve Xbox konsollarında 10 dolara satışa sunulacak. Dead Cells’e sahip olmayan oyuncular, temel oyun ve 21 $ karşılığında Castlevania’ya Dönüş de dahil olmak üzere kendilerine bir paket anlaşması yapabilecekler.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Game News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası