in

Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez özel jetle akşam yemeğine gitti

cristiano-ronaldo-ile-georgina-rodriguez-ozel-jetle-aksam-yemegine-gitti

Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez çifti, lüks otelde bir gecelik konaklama ve akşam yemeği için İngiltere’den İspanya’ya Portekizli futbolcunun 27 milyon dolarlık özel jetiyle uçtu.

27 MİLYON DOLARLIK JETLE SEYAHAT

İngiltere’nin Manchester United takımında oynayan Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile sevgilisi Georgina Rodriguez, romantik bir yemek ve lüks otelde bir gece konaklamak için özel jetle Madrid’e uçtu.

36 yaşındaki futbolcu ve 27 yaşındaki İspanyol sevgilisi, İngiltere’den İspanya’nın başkentine gitmek için Ronaldo’nun 27 milyon dolarlık özel jetini kullandı.

Forbes’un 2021 verilerine göre Ronaldo’nun serveti 500 milyon dolar civarında.

BİR GECE KONAKLAMA VE ROMANTİK YEMEK

Çift, Madrid’de üç Michelin yıldızlı Amos adlı restoranda şef Jesus Sanchez’in hazırladığı yemekleri yedi, şehrin ünlü oteli Rosewood Villa Magna Hotel’de konakladı. Otel, Ronaldo’nun Juventus ve ardından Manchester United takımlarına geçmeden önce, Real Madrid’de oynadığı dönemde en sevdiği konaklama yeriydi.

Biri Georgina Rodriguez’den, diğerleri taşıyıcı anneden dört çocuğu olan Ronaldo ile hamile sevgilisi Rodriguez’in romantik akşam yemeği hakkında İspanyol haber sitesi Vanitatis’e konuşan kaynaklar, ikilinin birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yemek yediğini, Rodriguez’in karnının iyice belirginleşmiş olduğunu söyledi.

İlişkileri için önemli olan Madrid şehrini ziyaretlerinde, çiftin neden Ronaldo’nun La Finca adlı villasında değil de otelde kalmayı tercih ettikleri bilinmiyor.

AŞKLARI MADRİD’DE BAŞLAMIŞTI

Ünlü çift, 2016 yılında Madrid’de tanışıp birbirlerine aşık olmuşlardı. Madrid’de ünlü bir moda firmasının mağazasına alışverişe giden Ronaldo, orada Rodriguez ile tanışmıştı. Genç kadının anlattıklarına göre de çift, birbirlerine ilk görüşte aşık olmuştu. Rodriguez, kendisinin satış asistanı olarak çalıştığı mağazada karşılaştıktan bir gün sonra bir başka moda etkinliğinde de karşılaştıklarını söyleyerek, “Daha sonra iş çevremin dışında başka bir mekanda sohbet ettik. Bu, her ikimiz için de ilk görüşte aşktı” diye konuşmuştu. 

İKİZ BEBEK GELİYOR

Öte yandan Cristiano Ronaldo, ekim ayında, sosyal medya hesabından Georgina Rodríguez ile birlikte yaptığı paylaşımda ikiz bebeklerinin müjdesini vermişti.

BELGESEL DİZİ GELİYOR

Çift, şimdi yakında yayınlanacak belgesellerinin heyecanını da yaşıyor. 27 Ocak’ta bir dijital platformda yayınlanacak Soy Georgina (Ben Georgina) adlı belgesel dizide, Rodriguez’in Ronaldo ile tanıştıktan sonra değişen hayatı anlatılacak.

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Cristiano Ronaldo
  • Yaşam
  • Magazin
  • Magazin Haberleri

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

jason-momoa-ve-lisa-bonet-ayrildi

Jason Momoa ve Lisa Bonet ayrıldı

machine-gun-kelly’den-megan-fox’a-romantik-evlilik-teklifi

Machine Gun Kelly’den Megan Fox’a romantik evlilik teklifi