in

Cem Belevi: İrem’in tatlılığına bırakıyorum

cem-belevi:-irem’in-tatliligina-birakiyorum

HÜSEYİN ALTUN

• 10 Ocak 2022 – 08:54 • Son Güncelleme:

Cem Belevi, geçtiğimiz akşam Cihangir’de bulunan bir mekanda görüntülendi. Muhabirler ile ayaküstü sohbet eden şarkıcı, İrem Derici’nin ‘Aldatıldım’ açıklamalarında ima ettiği kişinin kendisi olduğu iddialarına yanıt verdi.

HÜSEYİN ALTUN

• 10 Ocak 2022 – 08:54 • Son Güncelleme:

1

Cem Belevi, geçtiğimiz akşam Cihangir’de bulunan Geyik adlı mekandaydı. Muhabirler ile ayaküstü sohbet eden şarkıcı “Çok yakında farklı bir Cem Belevi dinleyeceksiniz, klip için hazırlıklar yaptık şarkı da yakında çıkacak. Farklı bir proje oldu benim için” dedi.

2

Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan ile oynadığı ‘Benden Ne Olur’ filmi için Belevi, “Gösterime girmesine az kaldı, geçen sene pandemi döneminde çekmiştik onun heyecanını da yaşıyorum, şarkısını da seslendirdim hatta filmin. Sevenlerim bu birkaç ay Cem Belevi’ye doyacaklar” dedi.

3

Cem Belevi, bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen İrem Derici’nin ‘Aldatıldım’ açıklamalarında ima ettiği kişinin kendisi olduğu iddialarına da yanıt verdi.

4

Şarkıcı, “Özel hayatım ile ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor, onun tatlılığına bırakıyorum ben bunu. Ben işimle gücümle zaten ilgileniyorum böyle şeyleri konuşmayı sevmiyorum” diye konuştu.

5

NE OLMUŞTU?

‘İbo Show Yılbaşı Özel’e konuk olan İrem Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Şarkıcı, “3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” ifadelerini kullanmıştı.

6

Yeni projesinden de bahseden Belevi, “Yakında bir projemiz daha olacak, Türkiye’nin çok sevdiği bir starı ile bir araya geleceğiz, farklı bir konsept olacak. Ben bunları konuşmayı seviyorum, diğer olayları konuşmayı sevmiyorum. Benim gündemim bunlar, sizinkiler de çok tatlı” şeklinde konuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

mehmet-ali-erbil’e-taciz-suclamasiyla-gundeme-gelen-ece-ronay-evlendi

Mehmet Ali Erbil’e taciz suçlamasıyla gündeme gelen Ece Ronay evlendi

aleyna-tilki-ask-sorularini-yanitsiz-birakti

Aleyna Tilki aşk sorularını yanıtsız bıraktı