in

Çarkıfelek ne zaman başlayacak, kim sunacak? 2022 Çarkıfelek hangi kanalda, hangi gün, saat kaçta yayınlanacak?

carkifelek-ne-zaman-baslayacak,-kim-sunacak?-2022-carkifelek-hangi-kanalda,-hangi-gun,-saat-kacta-yayinlanacak?

Son zamanlarda sağlık problemleriyle gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, güzel haberi açıkladı. Çarkıfelek programıyla yıllara damga vuran ünlü şovmen, programın yeniden başlayacağına dair açıklama yaptı. Eğlendiren, hediyeler kazandıran Çarkıfelek ne zaman başlayacak? 2022 Çarkıfelek hangi kanalda, hangi gün, saat kaçta yayınlanacak?

ÇARKIFELEK NE ZAMAN, HANGİ KANALDA, HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK? (2022)

Nasuh Özdemir İstanbuli’nin yayınladığı programa konuk olan 65 yaşındaki sanatçı, önümüzdeki aylarda Çarkıfelek programı için tekrardan ekrana döneceğini söyledi.

Ünlü şovmen, “Bildiğiniz gibi yıllardır sunduğumuz ve bizimle özdeşleşen bir programımız var. Çok yakın zamanda Çarkıfelek programı ile sevenlerimizin karşısında olacağız. Tabi birçok yeni proje üzerinde çalışmalarımız da devam ediyor. Sizin aracılığınızla özellikle zor günlerimde beni yalnız bırakmayan tüm sevenlerime teşekkür ediyor ve hepsine saygı ve selamlarımı iletiyorum” ifadelerini kullandı.

“Z KUŞAĞINA ULAŞACAĞIM”

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de bulunan dönercide iftar için arkadaşlarıyla bir araya gelen Erbil, “Z kuşağına ulaşmak için bir projeyi gerçekleştireceğim. Konuklu olacak, her hafta bir konukla söyleşi yapacağız” şeklinde konuşmuştu.

Basın mensuplarının ‘Çarkıfelek’i özlüyor musunuz?’ sorusuna ise sanatçı, “Evet, çok özlüyorum. İnsanlar oruçlarını açtıktan sonra Çarkıfelek’i izlemek için ekran başına geçerdi, bir klasikti. Şimdi her şey değişti. İzleyiciler, televizyon programları değişti, her şey farklı oldu” yanıtını vermişti.

Konuya ilişkin detaylar duyurulduğunda haberimizde yer vereceğiz.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

sinem-kobal-kenan-imirzalioglu-ciftinin-yuruyus-keyfi

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin yürüyüş keyfi

songul-oden’in-arkadaslik-kriteri!

Songül Öden’in arkadaşlık kriteri!