in

Burcu Esmersoy, Nazım Akmandil’den çocuk istiyor

burcu-esmersoy,-nazim-akmandil’den-cocuk-istiyor

• 02 Ocak 2022 – 13:22 • Son Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 15 yaş küçük oyun yazılımcısı Nazım Akmandil ile aşk yaşadığı ortaya çıkan 45 yaşındaki sunucu Burcu Esmersoy, 2022’yi Nazım Akmandil’le karşıladı. İddiaya göre Esmersoy, Akmandil’den bir çocuğu olsun istiyor.

• 02 Ocak 2022 – 13:22 • Son Güncelleme:

1

2019’da Berk Suyabatmaz’dan boşanan Burcu Esmersoy, iki yıllık aşk orucunu bozdu. 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Esmersoy, yeni yılı sevgilisiyle karşıladı.

2

Aşkları doludizgin devam eden çiftten yakında evlilik haberi gelebilir. Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; Esmersoy yakın çevresine çok mutlu olduğunu söylüyormuş.

3

Nazım Akmandil de Burcu Esmersoy’la ilişkisini nikâh masasına taşıma amacındaymış. Esmersoy, “Gözlerine ve gülüşüne aşık oldum” dediği sevgilisinden bir çocuğu olmasını çok istiyormuş.

4

“RAHATLIKLA CEVAP VEREBİLİRİM”

Öte yandan geçtiğimiz hafta Maltepe Cadde AVM’nin açılışına katılan güzel sunucu, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, yeni ilişkisi hakkında da konuşmuştu.

5

Esmersoy, Akmandil’le ilgili sorulara ise “Kaçacağımız, sakladığımız hiçbir şey yok. Gördüğünüz gibi her şey. Anı yaşıyoruz şu an. Çocukcağızın yanında soru soruyorsunuz çekiniyorum tabii ama şimdi rahatlıkla cevap verebilirim” cevabını vermişti.

6

“BÖYLE ŞEYLER YAPMAYIN!”

Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan “yüzüne Fransız Askısı yaptırdı” iddialarına, Instagram’da yayınladığı bir videoyla yanıt vermişti.

7

45 yaşındaki sunucu, “Okul kapılarında ‘Yüzünü astırdı’ falan diye konuşuyormuşsunuz. Göz kapağı operasyonu var sadece. Zaten paylaşımlarımda bunları anlatıyorum. Böyle şeyler yapmayın olur mu?” ifadelerini kullanmıştı.

8

Esmersoy sözlerini şöyle sürdürmüştü:

“Bunları neden söylüyorum; normalde yaptırdığım şeyleri gönül rahatlığıyla anlatıyorum. Hatta cilt bakımımı bile makyajsız, filtresiz çekiyorum. Gereksiz yani, olsa ‘Söylerim’ diyorum zaten.”

9

“Biz kendisinin yüzüne şöyle bir işlem yaptık diye konuşan insanlar vardır belki, inanmayın. Yüzüme bir şey yaptırdıysam, dişimi bile kime yaptırıyorsam paylaşıyorum. ben paylaşmadıysam tanımıyorumdur. Bunun garantisini verebilirim.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

seyma-subasi’ndan-yeni-paylasim!-‘biliyorum-ben-hic-kimseyim’

Şeyma Subaşı’ndan yeni paylaşım! ‘Biliyorum ben hiç kimseyim’

banu-alkan’in-kendi-kendine-konustugu-video-olay-oldu!

Banu Alkan’ın kendi kendine konuştuğu video olay oldu!