in

Burak Sergen: Öbür tarafa gittim, ‘daha zaman var’ dediler!

burak-sergen:-obur-tarafa-gittim,-‘daha-zaman-var’-dediler!

UMUT ÜNVER

• 30 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

Geçtiğimiz nisan ayında koronavirüse yakalanan ve uzun süre yoğun bakımda tedavi gören Burak Sergen, sağlığına kavuştuktan sonra ‘Sadakatsiz’ dizisine geri döndü. Hastane sürecinde yaşadıklarını anlatan usta oyuncu, yemekte kendisine eşlik eden kız arkadaşı için, “Adı Gizem, arkadaşlığımız ciddiye gidiyor” itirafında bulundu.

UMUT ÜNVER

• 30 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Sadakatsiz’de ‘Haluk Güçlü’ karakterini canlandıran Burak Sergen, önceki gün oğlu Cansın ve kız arkadaşıyla Etiler’de bir restoran çıkışı görüntülendi.

2

“45 GÜN HASTANEDE YATTIM”

60 yaşındaki oyuncu, “İki ay süren bir rahatsızlık geçirdim. 15 gün entübe edildim, 45 gün hastanede yattım. Bir gittik öbür tarafa, ‘daha var zaman’ dediler, geri gönderdiler” şeklinde konuştu.

3

Yılbaşı tatilini Sapanca’da geçireceğini belirten Sergen, “Zuhal Olcay’ın orada bir programı var. Zuhal benim çok yakın arkadaşım, beraber oyunda oynadık. Onu ziyaret edeceğiz. Oksijen çok lazım bana, çam havası falan” ifadelerini kullandı.

4

“YOKUŞU ÇIKARKEN TIKANIYORUM”

Geçtiğimiz hafta gece gezmesi dönüşü evinin sokağında yere oturduğu görüntülerle alakalı konuşan Sergen, “Ortaköy’deki yokuş çok dik bir yokuş, size göre değil bana göre dik. Orayı çıkarken bir yerde arabaya yaslanıyorum ya da oturuyorum. Oturdum, o sırada görüntülediler. Oturmamın başka bir şeyle alakası yok, nefes alamıyorum. Yüklendiğim zaman tıkanıyorum” açıklamasını yaptı.

5

“CİDDİYE DÖNERSE AÇIKLARIM”

Burak Sergen, yemekte oğluyla kendisine eşlik eden arkadaşı için, “Arkadaşım, adı Gizem. Bu iş ciddiye dönerse açıklarım. Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor. Şimdi ayrılma sürecindeyim, bir bitsin” dedi.

6

Boşanma aşamasında olduğu eşiyle alakalı hiçbir şey söylemeyeceğini dile getiren sanatçı, “Arkadaşlığımız ciddiye gidiyor” dediği kız arkadaşının aracına binerek uzaklaştı.

7

“ALDATILDIM” DİYEREK DAVA AÇTI

Burak Sergen’in 28 yaş küçük eşi Nihan Ünsal’ın, geçtiğimiz ekim ayında İzmirli iş insanıyla el ele çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Ünsal görüntülerin eski olduğunu öne sürse de Sergen boşanmak için harekete geçmişti.

8

İlk olarak Aile Mahkemesi’ne başvurup Nihan Ünsal hakkında iki ay uzaklaştırma kararı aldıran Burak Sergen, ardından ‘zina’ nedeniyle boşanma davası açmıştı. Dava dilekçesinde eşinin ihaneti nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirten sanatçı, evliliği sürdürmenin artık mümkün olmayacağını ileri sürmüştü.

9

Oyuncunun avukatı, “Nihan Hanım hakkında daha önce de uzaklaştırma kararı aldırmıştık. Boşanma davasıyla ilgili mahkemeden gizlilik kararı aldırdık. Davalıdan minimum oranda tazminat talep ettik” açıklamasını yapmıştı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

haberler:-murat-ovuc’un-oglu-burak-can-ovuc’e-hapis-cezasi!

Haberler: Murat Övüç’ün oğlu Burak Can Övüç’e hapis cezası!

fenerbahce-baskani-ali-koc-yargitay’in-beraat-kararina-iliskin-aciklama-yapti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Yargıtay’ın beraat kararına ilişkin açıklama yaptı