in

Bülent Ersoy taksi krizi ile alakalı konuştu! ‘Bu ne biçim işmiş?’

bulent-ersoy-taksi-krizi-ile-alakali-konustu!-‘bu-ne-bicim-ismis?’

• 30 Aralık 2021 – 07:10 • Son Güncelleme:

Geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda görüntülenen Bülent Ersoy, alışveriş turu sonrası taksiye binmek istemişti. Ancak soğuk havada yarım saat bekleyince isyan etmişti. Bu olaydan günler sonra kostüm provası öncesi görüntülenen Diva, olaylı gecede yaşananları anlattı.

• 30 Aralık 2021 – 07:10 • Son Güncelleme:

1

Türk Sanat Müziği’nin usta isimlerinden Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam alışveriş yapmak için geldiği Nişantaşı’nda yaklaşık yarım saat taksi beklediği için sinirlerine hakim olamamıştı.

2

BAĞIRARAK ÜŞÜDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ

Üşüdüğünü ve soğukta daha fazla beklemek istemediğini bağırarak dile getiren 69 yaşındaki ünlü sanatçının yardımına İspark görevlileri yetişmişti.

3

Görevlilerin de yardımcı olması sonucu hızlı bir şekilde taksi bulunmasının ardından Bülent Ersoy, araca binerek evinin yolunu tutmuştu.

4

‘Diva’ lakaplı Bülent Ersoy, yaşadığı taksi sorunundan günler sonra; yine Nişantaşı’ndaydı. Ünlü isim, kostüm provası için geldiği modaevinin önünde objektiflere yansıdı.

5

ERSOY’DAN ‘KÜS MÜYÜZ?’ SORUSUNA YANIT

Aracından ineceği sırada gazetecilerle karşılaşınca içeri doğru yönelen Bülent Ersoy, muhabirlerin “Bülent Hanım küs müyüz?” sözlerine “Ne münasebet” karşılığını verdi. Asansöre binen Ersoy, kata çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

6

“BAŞLARIM DEDİM SİZİN TAKSİNİZE”

Modacısının aracıyla Nişantaşı’ndaki mağazaya gelerek taksi sorununu aşan Bülent Ersoy, o gece yaşananların perde arkasını şu sözlerle anlattı:

7

“BAŞLARIM DEDİM SİZİN TAKSİNİZE”

“Bekle bekle taksi gelmedi. Bu ne biçim işmiş? Şaşkın kaldım. Olacak iş değil. Niye bu taksilere böyle bir şey oldu. Yarım saat kadar bekledim. Başlarım dedim sizin taksinize de. Tabii yine taksi kullanırım. Bugün Gülşah beni aldırdı.”

8

“BİR KONUŞMADIĞIMIZ ASANSÖR KALMIŞTI”

Yeni yıldan sağlık dileyen Ersoy, “Bu yıl aşk olsun mu?” sorusuna kahkaha atarak “Evet efendim. Bunlar nazik işler” yanıtını verdi. Diva, röportaj sonunda “Bir konuşmadığımız asansör kalmıştı, onu da yaptık” dedi.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

tugba-ozerk-beyazlar-icinde

Tuğba Özerk beyazlar içinde

besiktas-baskani-ahmet-nur-cebi:-mali-ve-idari-yonden-bir-donum-noktasi-oldu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Mali ve idari yönden bir dönüm noktası oldu