in

Bob Saget neden öldü kimdir? ABD’li oyuncu ve komedyen Bob Saget hayatı ve kariyeri…

bob-saget-neden-oldu-kimdir?-abd’li-oyuncu-ve-komedyen-bob-saget-hayati-ve-kariyeri…

Bob Saget kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 65 yaşındaki ABD’li oyuncu ve komedyen Bob Saget Türkiye’de de gösterilen sitkom dizisi Full House’da (Bizim Ev) dizisinde hayat verdiği Danny Tanner karakteri ile Türk hayranları tarafından bilinmektedir. Peki Bob Saget kimdir neden öldü?

BOB SAGET KİMDİR?

Robert “Bob” Lane Saget (17 Mayıs 1956 – 9 Ocak 2022), Amerikalı oyuncu, stand-up’çı, komedyen, yazar, yönetmen ve yapımcı. Full House (Bizim Ev) dizisinde ailenin babası rolüyle ün salmış ve America’s Funniest Home Videos programında sunuculuk yapmıştır. 31 Mart 2014’te 40 dakikalık özel bölümüyle sonlanan How I Met Your Mother dizisinde, 2030 yılındaki Ted Mosby karakterini seslendirmiştir.

BOB SAGET NEDEN ÖLDÜ?

Pazar günü Florida eyaletinin Orlando kentindeki Ritz-Carlton otelindeki odasında ölü bulundu. Ölüm nedeni hakkında henüz bir açıklama yapılmazken Orlando polisi yapılan ilk incelemede, aktörün cinayete kurban gittiğine ya da uyuşturucu kullandığına dair bir işaret olmadığını açıkladı.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ecem-erkek-ve-hasan-can-kaya’yi-bulusturan-yeni-proje-yolda

Ecem Erkek ve Hasan Can Kaya’yı buluşturan yeni proje yolda

alparslan-buyuk-selcuklu-bu-aksam-yok-mu,-alparslan’in-yeni-bolumu-bugun-var-mi?-alpaslan-buyuk-selcuklu-yeni-bolum-ne-zaman-yayinlanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam yok mu, Alparslan’ın yeni bölümü bugün var mı? Alpaslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?