in , ,

Hallmark Noel Filmleri 2021: Noel ve Daha Fazlası için Eve Gelmeleri İçin Zaman Ne Zaman İzlenmeli?

hallmark-
hallmark-

Hallmark Noel Filmleri 2021: Noel ve Daha Fazlası için Eve Gelmeleri İçin Zaman Ne Zaman İzlenmeli?

Starbucks’ta kırmızı kupalar çıktı ve kış dolabından ceketler çıkıyor, böylece resmen Hallmark tatil filmlerini kesinlikle utanmadan izleyebilirsiniz. Noel için Geri Sayım ve Noel Mucizeleri programlarının tamamı çıktı ve Crown Media, Ekim ayının sonundan bu yana her hafta sonu yeni tatil filmleri yayınlıyor. Bununla birlikte, Şükran Günü yaklaşırken, 27 Kasım Cumartesi günü Hallmark Movies and Mysteries’de gösterime giren Jessy Schram ve Brendan Penny’nin başrollerini paylaştığı Time for Them to Come Home for Christmas da dahil olmak üzere en çok beklenen filmlerden bazıları yolda.

Hallmark’ın favorileri Lacey Chabert, Torey DeVitto, Holly Robinson Peete ve daha fazlasının bu sezon kendi yeni tatil maceralarını yaşaması planlanan 41 yeni film bu yıl her iki kanalda da olacak. Aşağıda, yakınınızdaki bir Hallmark kanalına gelen yeni Noel için Geri Sayım, Noel Mucizeleri ve Filmler ve Ökseotu filmlerinin listesi, bu filmlerde kimler var, resmi açıklamaları ve ne zaman izleyebileceğiniz yer alıyor.

Hallmark Channel’ın Noel Programına Geri Sayımı

22 Ekim Cuma

You, Me and the Christmas Trees
Saat:  20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Danica McKellar, Benjamin Ayres, Jason Hervey
Logline: “Olivia, Connecticut’ın yaprak dökmeyen bitkiler konusunda uzmandır ve tatilden birkaç gün önce Jack’e yardım etmeyi kabul eder. Avon’da dördüncü nesil bir Noel ağacı çiftçisi. Köknarlarının başına gizemli bir hastalık geldi ve ölmelerine neden oldu ve ailesinin 100 yıllık işini tehdit etti. Olivia sorunun kökenine inmeye çalışırken ve kasabadaki kalış süresini uzatırken. , o ve Jack birlikte daha fazla zaman geçirir ve duygular gelişmeye başlar.”

23 Ekim Cumartesi

Noel Geçmiş ait erkek arkadaş
Zaman: 08:00 Hallmark Kanalı üzerinde ET / PT
Yıldızları: Catherine Haena Kim, Raymond ablack Paul Sun-Hyung Lee
Logline: “Noel kadar Öncü dört eski erkek arkadaş hayaletler tarafından ziyaret edilmektedir yönetici Lauren pazarlama Ya kalbini açmayı öğrenmeli ya da en iyi arkadaşı Nate’i kaybetme riskini almalı.”

24 Ekim Pazar

The Santa Stakeout
Saati: 20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Tamera Mowry-Housley, Paul Campbell, Joe Pantoliano
Logline: “Tanya, son zamanlarda bir dizi soygunu çözmek için dedektif Ryan ile isteksizce ortak olan bir polis dedektifidir. Yeni evliler Tasha ve Rupert kılığına girerek, topluluğun Noel komitesinin neşeli başkanı Bay Miller’ın yanındaki boş eve taşınırlar… ve davanın baş şüphelisi. Tanya ve Ryan, görünüşe ayak uydurmak ve olayı çözmek için mahallenin tatil olaylarına katılırlar, Noel’de kendilerini kaptırırlar. Daha farkına bile varmadan, aşık bir çift olarak kapak hikayeleri gerçek olmaya başlar.”

29 Ekim Cuma

Harmony’de Noel
Saati:  20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Ashleigh Murray, Luke James, Loretta Devine, Michelle Williams, Basil Wallace
Logline: “Harmony, eski bir erkek arkadaşı tarafından yönetilen Holiday Chorus seçmelerine katılmak üzere kandırıldı. . Noel arifesinde, aşkın anahtarında uyum içinde olabilirler.”

30 Ekim Cumartesi

Coyote Creek Noel
Saati:  20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Janel Parrish, Ryan Paevey
Logline: “Bir ‘Dünya Çapında Noel’ partisi iki kişinin evde aşkı bulmasına yardımcı olur.”

31 Ekim Pazar

Noel Yelken
Saati: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Katee Sackhoff, Patrick Sabongui, Terry O’Quinn
Logline: “Liz, ayrı yaşadığı babasına bakmak için eve döndüğünde, kızına mükemmel bir Noel yaşatmaya kararlıdır. ve en iyi arkadaşıyla yeniden bağlantı kurar.”

5 Kasım Cuma

Zencefilli
Kurabiye Mucizesi Saati: 20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Merritt Patterson, Jon Ecker
Logline: “ Liseden iki eski arkadaş Noel boyunca birlikte çalışarak, amcasının, dilekleri yerine getiren sihirli zencefilli kurabiyeleriyle ünlü Meksika fırınını satıyor.”

6 Kasım Cumartesi

Sonraki Durak, Noel
Saati: 20:00 ET/PT The Hallmark Channel
Yıldızlar : Lyndsy Fonseca, Chandler Massey, Lea Thompson, Christopher Lloyd
Logline: “Angie, ünlü olan eski bir erkek arkadaşıyla evlenmiş olsaydı hayatının nasıl olacağını merak ediyor. spor spikeri. Noel’i ailesiyle birlikte geçirmek için trene biner ve kendini açıklanamaz bir şekilde geçmişte 10 yıl içinde bulur.Trenin esrarengiz kondüktörünün tavsiyesi ile Angie, o Noel’i tekrar ziyaret etme ve neyin – ve kimin – olduğunu öğrenme şansına sahip olur. onun için gerçekten önemli.”

7 Kasım Pazar

Noel Hazinesi
Saati: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar:  Jordin Sparks, Michael Xavier
Logline: “100 yıllık bir zaman kapsülünü açıp büyüleyici bir şefle tanıştıktan sonra Lou, New York’a taşınmalı mı? Noel’den sonra York ve yazarlık kariyerini ilerlet.”

12 Kasım Cuma

Noel
Saati ile Açık :  20:00 ET/PT Hallmark Channel’da
Yıldızlar:  Alison Sweeney, Erica Durance, Brennan Elliott
Logline:  “Nick, lisedeki gizli bir hayranından açılmamış bir Noel kartı bulduğunda, o ve en iyi arkadaşı Simone onu bulmak için arama yapar. ve anonim yazara teşekkür ederim.”

13 Kasım Cumartesi

Noel Aile Ağacım
Saat:  20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Aimee Teegarden, Andrew Walker, James Tupper
Logline: “Vanessa, Family Tree DNA testinin sonuçlarını aldığında, varlığından haberdar olmadığı bir aile keşfeder. ve Noel için evlerine gider.”

14 Kasım Pazar

Harlem’de Bir Tatil
Saat: 
20:00 ET/PT, The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Olivia Washington, Will Adams, Tina Lifford
Logline: “Büyükannesi Mama Belle, ‘hediyeler karşısında mevcudiyet’ bekleyerek her zamanki hediye teslimatını geri çevirdikten sonra, jet sosyete yönetici Jazmin hızlı bir ziyaret için şehir dışına, Harlem’e gider. Ancak, Belle Mama yaralandığında, Jazmin mahallede kalmayı ve eski en iyi arkadaşı Caleb ile birlikte bloklarının yıllık Noel Jamboree’sinin eş başkanlığını devralmayı kabul eder. Başarılı bir şirket tamircisi Jazmin işin kolay olmasını umuyor ama toplum ve kalbi hakkında öğrenecek çok şeyi olduğunu çabucak fark ediyor.”

19 Kasım Cuma

Nantucket Noel
Saat:
20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Trevor Donovan, Sarah Power
Logline : “Deniz kıyısındaki Noel kutlamaları sırasında Christin, oyuncak mağazasına ev sahipliği yapan iskeleyi yıkmayı planlayan bir geliştiriciyi öğrenir. Geliştiricinin oğlu Andy’ye aşık olunca tansiyon yükseliyor.”

20 Kasım Cumartesi

Sizinle Birlikte Bir Noel
Saat: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Harry Lennix, Laura Vandervoort, Niall Matter
Logline: “Noel sezonunda, Megan ve baba figürü Frank, eşini bulmak için bir yolculuğa çıkıyor. Uzun zamandır kayıp olan aşk. Yol boyunca, Megan kendi hayatının aşkını bulur.”

21 Kasım Pazar

Noelden Önce Bir Öpücük
: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: James Denton, Teri Hatcher, Marilu Henner
Logline: “İyi adam Ethan gelişigüzel bir şekilde hayatının farklı bir yola girmesini dilediğinde, ertesi gün uyanır. eşi Joyce ile evli değil, iki genç çocuğu yok ve şirketinin CEO’su. Orijinal hayatını ve sevdiği aileyi geri kazanmak istiyorsa, Joyce’u söylediğine ikna etmesi gerekir. gerçeği ve onu kazanmak… ve sadece Noel Günü’ne kadar zamanı var.”

25 Kasım Perşembe

The Nine Kittens of Christmas
Time:  20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar:  Brandon Routh, Kimberley Sustad, Gregory Harrison
Logline:  “Kedi severler Zachary ve Marilee, Noel’de kendilerine bir yuva bulmakla görevlendirildiklerinde tekrar bir araya gelirler. sevimli kedi yavruları.”

26 Kasım Cuma

Noel CEO
Zamanı:
Hallmark Channel’da 18:00 ET/PT (Mutlu Şükran Günü Hafta Sonu)
Yıldızlar: Marisol Nichols, Paul Greene
Logline: “Küçük bir oyuncak şirketi CEO’su, bir mega oyuncak şirketi ile birleşmek için hayatında bir kez teklif alır, ancak buna ihtiyacı olacaktır. anlaşmayı imzalamak için yabancılaştığı eski iş ortağının imzası. Yeniden keşfetmesine yardım ettiği şey ikisinin de hayatını değiştirecek.”

Beklenmedik Bir Noel
Saati:
 Hallmark Channel’da 20:00 ET/PT (Mutlu Şükran Günü Hafta Sonu)
Yıldızlar: Bethany Joy Lenz, Tyler Hynes, 
Logline: “Bir yazar, eski kız arkadaşını Noel için bir çift gibi poz vermeye ikna ediyor.”

27 Kasım Cumartesi

Ruhları Aydınlatıyor
Zaman:  18:00 ET/PT The Hallmark Channel’da (Mutlu Şükran Günü Hafta Sonu)
Yıldızlar: Taylor Cole, Carlo Marks
Logline: “Rakip tatil dekorasyon ailelerinin oğlu ve kızı, babalarının on yıllardır süren kan davasını düzeltmeye yardımcı oluyor ve romantizm buluyor yol boyunca kasabanın tatil dekorasyon yarışmasında yarışırlar.”

Castle
Hart’ta Noel Saat: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar:  Lacey Chabert, Stuart Townsend
Logline:  “Brooke Bennett İrlanda köklerini aramak için Noel için İrlanda’ya gidiyor. Oradayken Glaslough Kontu Aiden Hart ile tanışıyor. Seçkin bir etkinlik planlayıcısı zannedildiğinden, onun şatosunun destansı Noel partisine ev sahipliği yapması için işe alındı.”

28 Kasım Pazar

Tahoe’da Noel
Saat: 18:00 ET/PT The Hallmark Channel’da (Mutlu Şükran Günü Haftasonu)
Yıldızlar: Laura Osnes, Kyle Selig, Pat Monahan, George Lopez
Logline: “Aile otelinin Noel şovunu kurtarmak için, yetenek rezervasyonu yapan Claire yardım istemeli Onu yıllar önce menajerliğinden kovmuş, şimdilerde ünlü bir grubun baş gitaristi olan eski erkek arkadaşı Ryan’dan.”

Noel Yarışması
Saati:
 20:00 ET/PT Hallmark Channel’da (Mutlu Şükran Günü Hafta Sonu)
Yıldızlar:  Candace Cameron Bure, John Brotherton, Barbara Niven
Logline:  “Exes Lara ve Ben, hayır kurumları için para kazanmak için bir Noel yarışmasında yarışıyorlar. Şehir onların savaşmasını ve neyin daha önemli olduğunu, zaferi mi yoksa aşkı mı seçmelerini izliyor.”

3 Aralık Cuma

Hannukkah’ın Sekiz Hediyesi
Saat: 20:00 ET/PT Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Inbar Lavi, Jake Epstein
Logline: “Bir kadın Hanuka sırasında gizli hayranını bulmak için seyahat ediyor”

4 Aralık Cumartesi

Çok Neşeli Bir Nedime
Saati: 20:00 ET/PT The Hallmark Channel
Yıldızlar : Emily Osment, Casey Deidrick
Logline: “ Leah’ın 30. doğum günü Noel arifesinde, kardeşinin düğünüyle aynı gün. düğün ve doğum gününün yoldan çıkmamasını sağlamaya kararlı.”

5 Aralık Pazar

Sister Swap Bölüm 1: Bir Memleket Tatili
Saati:  Hallmark Channel’da 20.00 ET/PT
Yıldızlar:
 Kimberly Williams Paisley, Ashley Williams, Mark Deklin, Keith Robinson, Susan Yeagley ve Kevin Nealon
Logline: Tuz Gölü’ndeki restoran personeli, kazananın kendi seçtiği hayır kurumu için para kazanmasıyla yerel restoranlar arasında bir Noel yarışmasına hazırlanır. Kız kardeşler tatile gidene kadar şehir değiştirdikçe, yeni bir amaç duygusu buluyorlar ve hem hayatta hem de aşkta gerçekten neye ihtiyaç duyduklarını keşfediyorlar.”

10 Aralık Cuma

Bir Tatil
Zamanının Dickens’ı :  20:00 ET/PT, The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Kristoffer Polaha, Brooke D’Orsay
Logline: “Memleketindeki Victoria festivalinin 100. yıldönümünü başarılı kılmak için Cassie, aksiyon filmi yıldızını ve eski liseyi davet ediyor. sınıf arkadaşı Jake, A Christmas Carol’da Scrooge oynayacak.”

11 Aralık Cumartesi

Royal Queens Noel
Saati: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Megan Park, Julian Morris
Logline: “Bir prens, Noel’de yerel bir kadın bir çocuk Noel şovu için yardımını istediğinde Queens’e giden yolunu bulur.”

12 Aralık Pazar

Sister Swap Bölüm 2: Noel in the City
Saat: 20:00 ET/PT, Hallmark Channel
Yıldızlar:  Kimberly Williams Paisley, Ashley Williams, Mark Deklin, Keith Robinson, Susan Yeagley ve Kevin Nealon
Logline: “Meg Swift, kasabada yerel bir restoran işleten kız kardeşi Jennifer’ı görmek için Hazelwood’daki memleketinden Salt Lake City’ye geliyor. Dave amcalarını kaybetmenin etkilerini hâlâ hissediyor, bir manzara değişikliği ve dalmak için bir proje tam da budur. Jennifer ve genç oğlu Simon, aileleriyle tatil öncesi bir ziyaret için Hazelwood’un evine döndüklerinde Meg, Jennifer’ın personeline yerel restoranlar arasında, kazananı seçtikleri hayır kurumu için ödüllendirecek bir yarışmaya hazırlanmasına yardım etmeyi teklif eder. Coşkulu Meg, restoranın müdürü olan daha çekingen Joe ile birlikte çalışırken, ikisi farklılıklarının onları harika bir ekip yapan şey olduğunu keşfeder. Kız kardeşiyle şehirleri değiştirmek Meg’i bir sonraki bölüme götürür ve ona beklenmedik bir romantizm getirebilir.”

18 Aralık Cumartesi 

Noel Evi 2: Salonları Güverte
Saat: 
20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar:  Robert Buckley, Ana Anyora, Jonathan Bennett, Sharon Lawrence, Treat Williams, Brad Harder
Logline:  “Mitchell kardeşler kimin yaratabileceğini görmek için yarışıyor en iyi Noel Evi.”

19 Aralık Pazar 

‘Bu Sezon Neşeli Olacak
Saat: 20:00 ET/PT The Hallmark Channel’da
Yıldızlar: Rachael Leigh Cook, Travis Van Winkle, Karen Maina White
Logline: “İlişkiler üzerine kitabına yeni bir açı arayan Merry, kar- Vermont’u kapsıyor. Karizmatik yardım görevlisi Chris ile yeni bir bakış açısı ve Noel neşesi buluyor.”

It’s a Harika Ömür Boyu Noel Filmleri 2021 Programı

Hallmark Filmler ve Gizemler Noel Programının Mucizeleri

23 Ekim Cumartesi

Kalbimde Noel
Saat: 22:00 ET/PT, Hallmark Movies & Mysteries’de
Yıldızlar: Heather Hemmens, Luke Macfarlane, Sheryl Lee Ralph
Logline: “Konser kemancısı Beth, münzevi country müzik yıldızı Sean’ın kızına onu tatil konserine hazırlaması için özel ders veriyor . Müziğin birleştirici gücüyle birleşiyorlar.”

30 Ekim Cumartesi

Noel Sözü
Saati: 22:00 ET/PT on Hallmark Movies & Mysteries
Yıldızlar: Torrey DeVitto, Dylan Bruce, Patrick Duffy
Logline: “Nicole, büyükbabasının ve evi yenilemek için tuttuğu bir marangozun yardımıyla kederle başa çıkmayı öğreniyor bu bir zamanlar kendisi ve nişanlısı içindi.”

6 Kasım Cumartesi

Debbie Macomber’ın A Mrs. Miracle Noel
Zamanı: Hallmark Movies & Mysteries’de 22:00 ET/PT
Yıldızlar: Kaitlin Doubleday, Steve Lund, Caroline Rhea
Logline: “Bir aile yalnızlık ve inanç kaybıyla karşı karşıya kaldığında, Bayan Mucize, hayatlarını yenilemek için acele eder. Noel Ruhu ve göksel oranlarda bir tatil yaşarlar.”

13 Kasım Cumartesi

Bir Aralık Gecesi
: Hallmark Movies & Mysteries’de 22:00 ET/PT
Yıldızlar: Peter Gallagher, Bruce Campbell, Eloise Mumford, Brett Dalton
Logline: “İki müzik yöneticisi, rock yıldızı babalarının televizyonda yeniden bir araya gelme performansını denetlemek için geçmişlerini bir kenara koymalıdır. kırık bir geçmişle.”

20 Kasım Cumartesi

Beş Dakika Daha
Zaman: 22:00 ET/PT on Hallmark Movies & Mysteries
Yıldızlar : Nikki Deloach, David Haydn-Jones
Logline: “Scotty McCreery’nin “Five More Minutes” adlı şarkısından esinlenilen, bir kadının Noel dileği, bir kadının Noel dileği, beklenmedik şekillerde yanıtlanır. rahmetli büyükbabanın günlüğü ortaya çıkar ve anlatılmamış bir romantizmi ortaya çıkarır.” 

27 Kasım Cumartesi 

Noel için Eve Gelme
Zamanı Saat: 22:00 ET/PT on Hallmark Movies & Mysteries
Yıldızlar: Jessy Schram, Brendan Penny 
Logline: “Tatillerde hafıza kaybı olan bir kadın, yakışıklı hemşiresiyle tek ipucunu araştırmak için bir gezintiye çıkar. kimliğine: şifreli bir davetiye ile bir Noel Festivali için bir gazete kupürü.”

4 Aralık Cumartesi

Noel Yolculuğumuz
Saat: 22:00 ET/PT on Hallmark Movies & Mysteries
Yıldızlar:  Holly Robinson Peete, Lyriq Bent, Nik Sanchez
Logline:  “Bekar bir anne ve otizmli genç oğlu Noel’de bir yol ayrımına gelirler. Bırak da kendi kalbini beklenmedik şekillerde iyileştirirken o gelişebilsin.”

11 Aralık Cumartesi

Bir Godwink Noeli: Aşk Mucizesi
Saati:
22:00 ET/PT on Hallmark Movies & Mysteries
Yıldızlar: Katherine Barrell, Alberto Frezza
Logline: “Artık Joy eğitimini tamamladı, şimdi hemşire olma hayalini gerçekleştirmeye ve onu takip etmeye hazır. Rahmetli annesinin ayak sesleri.Tatilden önce eve dönen ve ufukta bir iş olmayan Joy’un ilgisi, şehir dışında bir gönüllü fırsatıyla artar.Orada, aynı zamanda bir yol ayrımında olan Eric ile tanışır. Noel’de bir aile için yeni bir ev inşa etmeye çabalayan Joy ve Eric, yeni bir amaç duygusu bulurlar. Bir dizi tesadüf -ya da Godwinks- ve tıbbi bir mucize sayesinde kadere inanmaya başlarlar.” 

18 Aralık Cumartesi

Noel için Keeps
Time: Hallmark Movies & Mysteries’de 22:00 ET/PT
Yıldızlar: Ashley Newbrough, Ryan Rottman, Christa B. Allen, Marielle Scott
Logline: “Noel’de, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup çocukluk arkadaşı 10 yıl sonra eve döner ve sevgili lise öğretmenlerinin yaşam kutlamalarına katılın.”

Filmler ve Ökseotu

18 Kasım Perşembe

Her Zaman Bir Zil Çaldığında
Time: Midnight on Hallmark Movies Now
Yıldızlar:
Erin Cahill, Brittany Ishibashi, Ali Leibert, Wes Brown
Logline: “Üç kız kardeş, uzun bir aradan sonra Noel’de memleketleri Natchez, MS’de yeniden bir araya geliyorlar. Şaşırıyorlar . Rahmetli babalarının, gençken çok sevilen, yıllık bir tatil geleneği olan, ailenin tahta dilek çanını bulmak için son bir çöpçü avı planladığını keşfetmek için. Noel’e giden günlerde ipuçlarını ararken, üçlü yerel çocukluğu ziyaret eder. Natchez’in etrafında onlar için özel bir anlamı olan musallat oluyor. Bu süreçte, aralarındaki kardeşlik bağı yeniden alevleniyor ve her biri hayatta ve aşkta ne istedikleri hakkında önemli bir ders alıyor.” 

2 Aralık Perşembe

Sugar Plum Twist
Time: Midnight on Hallmark Movies Now
Yıldızlar: Jamie Gray Hyder, Ektor Rivera, Laura Rosguer
Logline : “Fındıkkıran’ın bu yılki yapımında Sugar Plum Fairy’nin gıpta edilen rolünü alamadıktan sonra, hevesli bir balerin olan Vivíana Serrano , New York Balesi’nden emekli Natalia ile güçlerini birleştirerek Şeker Erik Perisinin Dansı’nın Latince bir  dokunuşla sürpriz bir tekrarını yaratıyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Superman

Superman & Lois, İngiltere’de Aralık Yayın Tarihi Aldı

3210864_810x458

Squid Game’in yaratıcısı 2. sezonun geleceğini açıkladı