Black Mirror 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

4

Black Mirror 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ?

Black Mirror 6. Sezon yeni bölümleri yayınlanıyor. Black Mirror, Netflix‘in en popüler bilim kurgu dizilerinden biridir. İlk kez 2011 yılında yayınlanan dizi, insan teknolojisi ve toplumun geleceği hakkındaki karanlık ve ürkütücü fikirleri ele alır. Dizinin hayranları, bir sonraki sezonun ne zaman yayınlanacağına dair merakla bekliyorlar.

Black Mirror‘un beş sezonu zaten yayınlandı ve her sezonu altı bölümden oluşuyor. Ancak, Netflix tarafından bir altıncı sezon duyurusu henüz yapılmadı. Bu nedenle, Black Mirror hayranları, bir sonraki sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında yalnızca spekülasyonlar yapabilirler.

Dizi yaratıcısı Charlie Brooker, Black Mirror’un geleceği hakkında konuştu ve “şimdilik durduğunu” söyledi. Ancak, Brooker, “yeniden başlatmak için fikirlerimiz var ve her zaman açığız” şeklinde de ekledi.

Çığır açan antoloji dizisinin şimdiye kadarki en öngörülemez sezonunda farklı dönemlerden, bambaşka dehşet verici konuları ele alan, sürprizlerle dolu çarpık öyküler anlatılıyor.

Dünya genelinde milyonlarca izleyicisi olan Netflix’in popüler bilim kurgu dizisi Black Mirror, 6. sezonuyla yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamada, dizinin yeni sezonunun 15 Haziran 2023 tarihinde yayınlanacağı belirtildi ve izleyiciler tarafından merakla beklenen fragmanlar da yayınlandı. Dizinin özellikle teknolojinin hayatımızdaki etkilerini sorgulayan senaryolarıyla dikkat çektiği biliniyor ve yeni sezonun da bu konuda ilginç hikayelere sahip olması bekleniyor. Black Mirror hayranları, yeni sezonun yayınlanacağı tarihi sabırsızlıkla bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası