in

Bilge Öztürk: Biraz buruğuz

bilge-ozturk:-biraz-buruguz

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 30 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

Tarkan ile yaşadığı aşkla tanınan avukat Bilge Öztürk ve sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Yılbaşına birlikte girecek olan çiftten Öztürk, “Fakat biraz buruğuz” dedi.

SEÇKİN ŞENVARDAR

• 30 Aralık 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile sürpriz bir aşka yelken açan avukat Bilge Öztürk, önceki gün bir market çıkışı sevgilisiyle görüntülendi.

2

Aile bireylerinin programı nedeniyle yılbaşını yemeğini her sene erkenden gerçekleştirdiklerini ifade eden Bilge Öztürk, “Yılbaşında genelde herkesin ayrı programı oluyor. Berna çalışıyor. Biz her sene aile yemeğini daha erken yapıyoruz. Bu akşam da ona yetişmeye çalışıyoruz” dedi.

3

“BİRAZ BURUĞUZ”

Bilge Öztürk, muhabirlerin “Bu yıl bir fazla kutlayacaksınız sanırım” sözleri üzerine “Daren de bize katılacak. Fakat biraz buruğuz. Babam olmadan ilk defa bu yıl yemeği yapacağız. Geçen sene hiç yapamadık. Kaybedeli iki yıl oluyor” diye konuştu.

4

AİLEYE GİRDİ

Mutlu ilişkileri süren çiftten Öztürk, birkaç gün önce sevgilisini kardeşleri Berna Öztürk ve Belda Öztürk ile tanıştırmıştı. Aileye giren Daren Gerede Erkaya, sevgilisi ve kardeşleriyle objektiflere poz vermişti. O anlar sosyal medyada paylaşılmıştı.

5

AŞIKLAR DAVETTE

Çift, daha önce Nişantaşı’ndaki bir mekanda gerçekleşen etkinlikte boy göstermişti. Davete birlikte katılan ikili, kamera karşısına geçmeyi de ihmal etmemişti. Sevgilisi ile mutluluk pozu veren Öztürk, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

6

ANNEDEN ONAY GELDİ

Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede’den gelmişti.

7

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

8

Bilge Öztürk ise Bennu Gerede’ye, “Canım Bennu! Senin varlığın, her şeyin çok insana ışık ve umut veriyor. Çok sevgi, çok saygı ve iyi ki…” sözleriyle yanıt vermişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

nicole-kidman’i-kizdiran-‘eski-es’-sorusu!-‘bunu-bir-erkege-soramazsiniz’

Nicole Kidman’ı kızdıran ‘eski eş’ sorusu! ‘Bunu bir erkeğe soramazsınız’

besiktas-90’da-yikildi

Beşiktaş 90’da yıkıldı