in

Berfu Yenenler aşka geldi: Ne çok sevmek be kocam

berfu-yenenler-aska-geldi:-ne-cok-sevmek-be-kocam

20.01.2022 – 12:29 |

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler ile verdiği mutluluk pozlarına bir yenisini daha ekledi. Özel bir gün olmadığını belirten iki çocuk annesi güzel, Yenenler’e adeta ilan-ı aşk etti.

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019’da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey’i de kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz mart ayında dünyaya gelmişti.

Sosyal medya hesabından sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Berfu ve Eser çiftinden tescilli güzel, eşine olan aşkını haykırdı.

“İKİ SAAT SIRTINI İZLEDİM”

Eser Yenenler ile sahnede el ele tutuşurken çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Berfu Yenenler, gönderisine şu notu düştü:

“Bu sahne her şeyin başladığı yer. Eser’i izlemeye geldim, bütün gösteriyi miyop olduğu için ben sandığı başka kıza oynadı. İki saat sırtını ve poposunu izledim. Aşırı sinirli bir şekilde gidecekken iki dakika konuşup hoşça kal demeye kulisine girdim sonrası bildiğiniz gibi. Beş sene, iki çocuk bir sürü kahkaha bir sürü gözyaşı. Ne çok zorluk atlattık birlikte ben de inanamıyorum ama ah ne çok sevmek ne çok sevmek be kocam. Bugün özel bir günümüz değil ama her gün özel bir günümüz değil mi zaten. Çok aşık olmuştum hatırlıyorum. Ama şimdi daha da aşığım. Bu sahnede el ele olmak da varmış daha güzelleri de olacak hep el ele.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

wafa-kimdir,-kac-yasinda?-o-ses-turkiye-wafa-nereli?

Wafa kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye Wafa nereli?

engin-akyurek’ten-karavan-pozu

Engin Akyürek’ten karavan pozu