in

Beren Saat: ‘Bihter’ karakterinden kurtulmak için çok çaba harcadım

beren-saat:-‘bihter’-karakterinden-kurtulmak-icin-cok-caba-harcadim

• 02 Ocak 2022 – 15:43 • Son Güncelleme:

Türk dizi tarihinin efsanelerinden ‘Aşk-ı Memnu’ yıllar geçse de adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncu Beren Saat, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Canlandırdığı ‘Bihter’ karakterinden kurtulmak için çok çaba harcadığını ifade eden Saat, “Ben ‘Bihter Ziyagil’ değilim” açıklamasında bulundu.

• 02 Ocak 2022 – 15:43 • Son Güncelleme:

1

Başrollerini Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Zerrin Tekindor, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre’nin paylaştığı; ‘Aşk-ı Memnu’nun Kanal D’de başlayan ekran macerası, 2010 yılında son buldu. ‘Orda Rahar Mısın?’ programına konuk olan oyuncu Beren Saat, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

2

“KARAKTERDEN KURTULMAK İÇİN ÇOK ÇABA HARCADIM”

Başrolünde yer aldığı dizideki karakterden kurtulmak için çok çaba harcadığını ifade eden Beren Saat, “Ben ‘Bihter Ziyagil’ değilim” dedi.

3

Eşi Kenan Doğulu ile 2021’de iyi bir yıl geçirdiklerini belirten 37 yaşındaki oyuncu, altı şarkılık bir albüm projesi olduğunu ve şarkıları İngilizce söyleyeceğini de sözlerine ekledi.

4

Ayrıca rol aldığı ‘Atiye’ dizisinden de bahseden Beren Saat, internet platformlarındaki özgürlüğe alıştığını söyledi. Saat, artık TV kanallarındaki sınırları olan dizilerde oynamaktansa bu tür projelerde yer almayı tercih edeceğini sözlerine ekledi.

5

YILLAR GEÇSE DE UNUTULMUYOR

Öte yandan 2008-2010 yılları arasında yayınlanan ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin üzerinden seneler geçmesine rağmen hafızalardaki yerini korumaya devam ediyor.

6

‘Aşk-ı Memnu’nun finalinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen izleyiciler Bihter Ziyagil’i her ölüm yıl dönümünde anmaya devam ediyor.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

yargi-|-bu-aksam-yargi-yayinlanacak-mi,-neden-yok?-yeni-bolum-ne-zaman?

YARGI | Bu akşam Yargı yayınlanacak mı, neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

bensu-soral-tarziyla-tam-not-aldi

Bensu Soral tarzıyla tam not aldı