in

Bennu Yıldırımlar’dan Gökçe Bahadır-Fahriye Evcen açıklaması

bennu-yildirimlar’dan-gokce-bahadir-fahriye-evcen-aciklamasi

• 09 Ocak 2022 – 16:34 • Son Güncelleme:

Son olarak ‘Sadakatsiz’ dizisinde boy gösteren Bennu Yıldırımlar, bir tiyatro oyununun prömiyerinde objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden ünlü oyuncu, ‘Yaprak Dökümü’nde iki kız kardeşi canlandıran Fahriye Evcen ile Gökçe Bahadır’ın aralarında soğuk rüzgarlar estiği iddialarıyla alakalı konuştu.

• 09 Ocak 2022 – 16:34 • Son Güncelleme:

1

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bennu Yıldırımlar, ‘Kurt Adam’ adlı tiyatro oyununun prömiyerinde görüntülendi. Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; muhabirlerle sohbet eden oyuncu, dijital platform ve televizyon dizileri arasında yapılan kıyaslamayla ilgili görüş bildirdi.

2

52 yaşındaki Bennu Yıldırımlar, kıyaslama ile ilgili; “Ben konuya bakarım, dijital veya televizyon fark etmez, konuyu beğenirsem benim için yeterlidir” ifadelerini kullandı.

3

“ÖYLE BİR ŞEY HATIRLAMIYORUM”

Yıldırımlar, ayrıca 2006-2010 yılları arasında yayınlanan ‘Yaprak Dökümü’nde oynayan Fahriye Evcen ile Gökçe Bahadır’ın arasında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çıkan iddialar hakkında konuştu.

4

O dönem dizide ‘Leyla’ (Gökçe Bahadır) ve ‘Necla’nın (Fahriye Evcen) ablası ‘Fikret’ karakterini canlandıran Yıldırımlar, konuyla ilgili; “Ben öyle şeyler hatırlamıyorum, öyle bir durum yaşanmadı” dedi.

5

“ARALARI HİÇ İYİ OLMADI”

Öte yandan aynı dizide Nehir Hanım karkaterine hayat veren Bedia Ener, geçtiğimiz aylarda ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş ve Fahriye Evcen ve Gökçe Bahadır hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

6

Usta oyuncu, “Araları hiçbir zaman iyi olmadı. Zaten Fahriye daha içe kapalı, daha sessiz sakin bir yapısı olan arkadaşımızdı. O herkes ile hep çok ölçülüydü. Hepimizle konuşur, selamlaşır ama bir süre sonra hep kendi dünyasında olurdu. Gökçe öyle değil. Gökçe ortalıktadır, şarkı söyler bir şey yapar taklit yapar, çok canlıdır. O farklı bir kız. Fahriye daha sakin yapılı bir kızdı. Daha ketumdur” demişti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

seren-serengil’in-kardes-ozlemi!-‘timur-ve-jussi-gozumde-tutuyorsunuz’

Seren Serengil’in kardeş özlemi! ‘Timur ve Jussi gözümde tütüyorsunuz’

edis:-hayallerimle-para-kazaniyorum

Edis: Hayallerimle para kazanıyorum