in

Bella, Gigi ve Anwar Hadid’in acı günü

bella,-gigi-ve-anwar-hadid’in-aci-gunu

• 20 Ocak 2022 – 16:46 • Son Güncelleme:

Dünyaca ünlü model Bella, Gigi ve Anwar Hadid’in halası Ghada, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Hadid ailesi, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla üzüntülerini dile getirdi.

• 20 Ocak 2022 – 16:46 • Son Güncelleme:

1

Moda dünyasının ünlü kardeşleri Gigi, Bella ve Anwar Hadid, hala acısıyla sarsıldı. Hadid ailesinin hayatta kalan az sayıdaki büyüğünden biri olan Ghada, koronavirüse yakalandıktan sonra geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

2

Ghada’nın vefatını da kardeşi Mohamed Hadid başta olmak üzere Bella Hadid ve annesi Yolanda Hadid sosyal medya hesaplarından duyurdu.

3

Mohamed Hadid, ablasının koronavirüsün yol açtığı zatürre nedeniyle yoğun bakımda tedavi gördüğünü, ardından da kalp krizi geçirerek hayata veda ettiğini belirtti.

4

Ghada Hadid’in bir çocukluk fotoğrafına Instagram sayfasında yer veren Hadid, mesajına “Güzel ablam öldü” sözleriyle başladı. Mohamed Hadid, daha sonra “Tanrı cennetinin kapılarını ardına kadar açsın. Ghada sen cennette en güzel Filistinliler, annemiz, babamız ve sevgili kuzenimiz Zuhair ile birlikte olacaksın” ifadelerini kullandı.

5

“GÜLÜŞÜNÜ ASLA UNUTMAYACAĞIM”

Gigi Hadid de halasının eski fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak onun kaybından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Babası, halası ve tüm kardeşlerin birlikte çekilen bir fotoğrafını paylaşan ünlü model, “Parlayan gözlerini ve gülüşünü asla unutmayacağım” diye yazdı.

6

Hadid’in eski eşi Yolanda da Instagram hesabından görümcesi Ghada’yı, “barışın sesi” olarak nitelendirdi ve gönderisine “Seni seviyoruz” notunu düştü.

7

Mohamed ile Bella Hadid, Ghada Hadid’in ölüm haberini aldıktan hemen sonra onun evinin bulunduğu Washington’a doğru yola çıktı.INSTAGRAM/ SPLASH NEWS

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

fenomen-charli-d’amelio-zirveye-yerlesti

Fenomen Charli D’Amelio zirveye yerleşti

yasemin-sakallioglu:-bu-sektorde-bana-iyi-insanlar-denk-geldi

Yasemin Sakallıoğlu: Bu sektörde bana iyi insanlar denk geldi