in

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR? Survivor 2022 Barış Murat Yağcı boyu ve yaşı kaç?

baris-murat-yagci-kimdir?-survivor-2022-baris-murat-yagci-boyu-ve-yasi-kac?

TV8 kanalının büyük ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2022 sezonu başladı. Survivor 2022’de hangi yarışmacılar var merak konusu oldu. İzleyiciler Survivor yarışmacılarını tek tek araştırıyor. Bu isimler arasında Barış Murat Yağcı da bulunuyor. Peki Survivor Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli? 2022 Survivor Barış Murat Yağcı’nın boyu ve kilosu kaç, sevgilisi var mı?

SURVİVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991, İzmir doğumlu, Türk manken, sporcu oyuncu ve şarkıcıdor. 2020 yılında Survivor’a katıldı ve ikinci oldu.

Barış Murat Yağcı Hayatı ve kariyeri

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991’de İzmir’de doğdu. Birce Akalay’ın kuzenidir. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Yağcı, ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Spor yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Efes Pilsen Spor Kulübü’nde profesyonel olarak basketbol oynadı, ancak sakatlandıktan sonra spor hayatına devam edemedi. Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey adlı yarışmaya katılıp “Best Fotomodel” seçildikten sonra yapımcılar tarafından keşfedilmiştir. İlk oyunculuk deneyimini, 2014 yılında yayımlanmış olan Kocamın Ailesi adlı dizide Akın karakterini canlandırarak yaşadı.

2014 yılında yayımlanan Figüran adlı sinema filminde Pelin Şafak’ın arkadaşı olarak rol aldı. 2015 yılında yayımlanan Kiralık Aşk adlı dizide Eymen karakterini, 2017 yılında yayımlanan Şevkat Yerimdar adlı dizide ise Bora karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayımlanan Sosyetik Gelin adlı televizyon filminde Demir karakterini canlandırdı.

2020 yılında Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci olarak bitirdi.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

1,92 boya sahip olan Barış Murat Yağcı, 88 kilo ağırlığındadır.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN MESLEĞİ NE?

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan “Kocamın Ailesi” ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak “Şevkat Yerimdar” dizisinde “Bora” karakterini canlandırmıştır.

2020 yılında Acun Ilıcalı’nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci olarak bitirdi.

BARIŞ MURAT YAĞCI’NIN KATILDIĞI DİZİ, FİLM VE PROGRAMLARTv Yarışma Programı:

Survivor (Kendisi, 2020)

Rol Aldığı Tv Filmleri:

*Sosyetik Gelin (Demir, 2018)

Rol Aldığı Diziler:

*Sevkat Yerimdar (Bora, 2017-2018)

*Kiralık Aşk (Eymen, 2015)

*Kocamın Ailesi (Akın, 2014)

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

Figüran (Pelin Şafak’ın arkadaşı, Sinema Filmi 2014)

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

aycan-yanac-kimdir?-survivor-2022-aycan-yanac-nereli,-kac-yasinda?

AYCAN YANAÇ KİMDİR? Survivor 2022 Aycan Yanaç nereli, kaç yaşında?

batuhan-karacakaya-kimdir?-survivor-2022-batuhan-karacakaya-boyu-ve-yasi-kac,-nereli?

BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR? Survivor 2022 Batuhan Karacakaya boyu ve yaşı kaç, nereli?