in

Baran Turan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2022 Baran Turan nereli, hangi jürinin takımında?

baran-turan-kimdir,-kac-yasinda?-o-ses-turkiye-2022-baran-turan-nereli,-hangi-jurinin-takiminda?

Bugün O Ses Türkiye’nin yarı finali olacak. Yarı finale kalan başarılı sesler arasında yer alan Baran Turan hakkında meraklı arayış başladı. Baran Turan kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye 2022 Baran Turan nereli, hangi jürinin takımında? İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Baran Turan hakkında bilinenler…

BARAN TURAN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Baran Turan, Baran Turan, 33 yaşında. Yarışmaya Ankara’dan katılıyor. 17 yıldır sahne alıyormuş. Haftanın altı günü gündüz üçten gece on ikiye kadar performans sergiliyormuş. Tek işinin müzik olduğunu söyledi.

Aslen Siirtli olan Baran Turan, Halk müziği yanında arabesk ve özgün müzik türlerini de seslendirmiş. 4-5 farklı dilde şarkı söylediğini de ifade etti.

BARAN TURAN HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Baran Turan, “AŞKIN ŞARABI” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dört jüri üyesini de döndürdü. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Baran Turan, Beyazıt Öztürk’ün takımına girmeyi seçti. Düello turunda Osman Aslan ile eşleşti. Beyazıt Öztürk’ün devam etmek istediği Baran Turan, sonraki tura geçti.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kate-middleton’in-38-liralik-kupeleri

Kate Middleton’ın 38 liralık küpeleri

bella,-gigi-ve-anwar-hadid’in-aci-gunu

Bella, Gigi ve Anwar Hadid’in acı günü