in

Bade İşçil sıra beklemekten sıkıldı!

bade-iscil-sira-beklemekten-sikildi!

1

Bade İşçil’in, kahve dükkanının önünde sıra beklerken kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çekmeyin arkadaşlar, ben Bade değilim” demesi dikkat çekti.

2

“BURAYI BEKLEYEMEM”

Daha sonra sıra beklemekten sıkılan oyuncu, “Burayı bekleyemem, size kolay gelsin” diyerek, kahve almaktan vazgeçti. Soruları yanıtsız bırakan İşcil, gözlerden kayboldu.

3

“O ADAMI SEVMESEM ÇOCUK YAPMAZDIM”

Bade İşçil, beş yıl önce boşandığı Malkoç Sualp’le birlikte çocukları Azur için Bodrum Yalıkavak’ta tatile çıkmıştı. İkiliye İşçil’in annesi Kadriye Hanım da eşlik etmişti.

4

Tatili dönüşü açıklama yapan 38 yaşındaki oyuncu, “Oğlum, eski eşimle tatile devam ediyor. Biz zaten pandemide de eğitim için de bir araya geldik. Neyi paylaşmayacağız? ortak çocuğumuz var” demişti.

5

İşçil, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy adını taşıyor. Zaten o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” ifadelerini kullanmıştı.

6

Bade İşçil, “Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? ‘Maşallah’ diyeyim, birbirimizi çocuk için idare ediyoruz” şeklinde konuşmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

atil-durumdaki-airbus-tipi-ucak-egitim-icin-kullanilacak

Atıl durumdaki Airbus tipi uçak eğitim için kullanılacak

kirikkale’de-isci-servisi-devrildi:-15-yarali

Kırıkkale’de işçi servisi devrildi: 15 yaralı