Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyor

17

[ad_1]

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorKüresel Corona virüsü COVID-19 salgını, dünyanın dört bir yanındaki birçok gezginin yaklaşan seyahatlerini iptal etmek veya değiştirmek için çabalamasına neden oldu.
Krizin ışığında, çok sayıda havayolu, otel ve tur sağlayıcısı daha yumuşak değişiklik ve iptal politikaları uyguladı ( Check  RESERVATION ve DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ). 

KORONAVIRÜS NEDENIYLE SEYAHAT PLANLARINIZI DEĞIŞTIRMENIZ MI GEREKIYOR? BUNLAR DAHA FAZLA SEÇENEK, BU YÜZDEN ENDIŞELENMEYIN. BİR SONRAKİ TATİLİNİZ İÇİN BİR PLAN YAPIN.
360° Seyahat

Ancak bu süre zarfında, bazı ünlü turistik şehirler veya eyaletler, gezginlere ve gezi hayranlarına, şehrin tüm bölgelerini sadece evlerinden tanımalarını sağlayan özel bir sanal tur başlatan Monako gibi bazı özel deneyimler yaşama fırsatı verdi.


Monako, keşfedilmeyi bekleyen Avrupa’nın mücevheridir ve bu, kendinizi ünlü şehrin sanal bir turuna sokmak ve bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlamak için mükemmel bir zamandır.

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorMonako Turizm Otoritesi, üyelerin eyalette sanal bir her şeyi kapsayan (360 derece) bir ziyaret yapmalarına izin vermek için “Monako 360” adlı sanal bir karşılaşmayı teşvik etmek için aralıksız girişimlerde bulundu.

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorZiyaret, gözlemcilere muhteşem Fransız Rivierası’nın tüm kapsamlı resimlerini ve Monako ufkunun resimlerini 360 derecelik bir şekilde verecek ve şehrin önemli itirazlarını en küçük ayrıntıda görmek için resimleri artırma kapasitesine sahip olacak.

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorGözlemciler, Monako’nun en mükemmel cazibe merkezleriyle bir randevuya sahip olacak ve yatlarla dolu Herkül limanından, San Martin Park’taki ağaçlarla süslenmiş sessiz yollara kadar, tıpkı Monako Oşinografi Müzesi’ndeki sergilerin gezilmesi gibi, şehrin deneyimlerine ve eski ilerlemelerine bakacaklar. 

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorSanal ziyaret ayrıca, lüks Paris Oteli ve beş yıldızlı Metropole Monte-Carlo hanı gibi Monako için muhtemelen en iyi bilinen konaklama yerlerini de hatırlatıyor. Gözlemciler, bu hanların kayda değer mühendisliği ve tarzına yakın bir gander alabilir ve dünya çapındaki komşuluk alanında savurganlık için başka bir norm belirleyen zarif odalarını görebilirler. 

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyor

Avrupa, Corona virüsü COVID-19 zamanında bir turizm hattı açıyorAyrıca bu enfeksiyonun bitiminden sonra, birkaç Avrupa ülkesi, seyahat endüstrisini desteklemek için ülkelerinde ilkbaharın sonlarında gezilerini yapmak için çok sayıda gezgine mütevazı taşıyıcı geçişleri sunacak. 

[ad_2]

Kaynak
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası