in

Audrey Hepburn’ün hayatını anlatacak filmin başrolü belli oldu

audrey-hepburn’un-hayatini-anlatacak-filmin-basrolu-belli-oldu

Hollywood’un Altın Çağı’nın ikonik yıldızı Audrey Hepburn’ün hayatını anlatan biyografik film hazırlanıyor. Filmi Oscar adayı yönetmen Luca Guadagnino yönetirken; senaryosunu ise The Giver’ın ortak yazarı Michael Mitnick kaleme alacak.

Filmde Hepburn’ü; Oscar adayı oyuncu Rooney Mara canlandıracak. 36 yaşındaki oyuncu aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstlenecek.

Son olarak Guillermo del Toro’nun ‘Nightmare Alley’ adlı filminde rol alan Mara, her ikisi de Oscar adaylığı kazanan ‘Ejderha Dövmeli Kız’ ve ‘Carol’daki rolleriyle tanınıyor.

Audrey Hepburn’ün oğlu Sean Hepburn Ferrer, Fox News’e verdiği röportajda proje hakkında kendisiyle temasa geçildiğinde “projeden haberdar olmadığını” söyledi. Ferrer, “Rooney’nin olması mutluluk verici. Görünüşe göre orada çok fazla aşk var” ifadesiyle Mara’nın annesini canlandırmasına onay verdi.

AUDREY HEPBURN KİMDİR?

1993 yılında 63 yaşında kanserden hayatını kaybeden Audrey Hepburn, Roman Holiday, Breakfast at Tiffany’s ve My Fair Lady gibi klasik filmlerdeki rolleriyle tanınıyordu. Hepburn, 40 yıllık kariyeri boyunca, sonuncusunu ölümünden sonra aldığı Emmy, Oscar, Tony ve Grammy ödülleri ile EGOT (Emmy-Grammy-Oscar-Tony) statüsüne ulaşan ilk oyuncu oldu.

FOTOĞRAFLAR: AVALON

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

masumlar-apartmani-yeni-bolum-neden-yok,-bugun-var-mi-2022?-masumlar-apartmani-54.yeni-bolum-ne-zaman-yayinlanacak?

Masumlar Apartmanı yeni bölüm neden yok, bugün var mı 2022? Masumlar Apartmanı 54.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

haberler:-teoman’dan-gulcan-arslan-ile-ask-yasadigi-iddiasina-cevap!

Haberler: Teoman’dan Gülcan Arslan ile aşk yaşadığı iddiasına cevap!