Attack On Titan: Son Sezon Bölüm 3 4 Mart’ta Başlıyor

15

[ad_1]

Attack on Titan: The Final Season’ın son bölümleri Mart ayında prömiyer yapacak ve bu yeni bölüm grubu iki bölüme ayrılacak. Attack on Titan: The Final Season’ın 3. Bölümünün ilk yarısı -hayır, bunu gerçekten uydurmuyoruz- 4 Mart’ta çıkış yapacak, ancak finalin ikinci yarısı için bir çıkış tarihi son bölümler henüz açıklanmadı.

Crunchyroll, haberi yeni bir fragmanla birlikte doğruladı ve Japonya’da bölümlerin ABD’de 3 Mart’ta 12: 25 veya 7: 25 PT / 10: 25 ET’de yayınlanacağını açıkladı. Dünyanın geri kalanı için kesin zamanlamalar henüz belirlenmemiştir, ancak Crunchyroll abonelerinin genellikle bölümlerin alt alt sürümlerinin anime akış hizmeti aracılığıyla çevrimiçi olmasını beklemek için uzun süre beklemeleri gerekmez.

Titan’a Saldırı manga ve anime hayranları için, yeni bölümlerin üretilmesi için uzun bir bekleyiş oldu. Bölüm 2, Nisan 2022’de sona erdi ve 2021’de sona eren manganın birkaç bölümünü daha kapsıyor. Son Sezon şimdiye kadar Marley’i ve War for Paradis yaylarının bir bölümünü kapsıyordu ve Bölüm 3’e uyarlanacak sadece bir avuç bölüm kaldı. Mangayı sonuna kadar okuyan herkes için, Titan’a Saldırı’nın, insanlık kehanet edilen Rumbling olayına karşı son duruşunu ortaya koyarken, öncülünü nasıl 11’e çıkardığının farkında olacaksınız.

2023’ün geri kalanı, bu ay başlayan Trigun’un yeniden başlatılmasıyla başlayan anime hayranları için başka bir harika yıl olacak. Jujutsu Kaisen ve Vinland Saga’nın yeni sezonları 2023’te geliyor, 2017’nin Nier: Automata anime uyarlaması başladı ve genellikle bu geri dönen ağır siklet yapımlarının yanı sıra yıl boyunca birçok yepyeni şovun başlamasını bekleyebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası