in

Asker tıraşı yaptıran ünlüler

asker-tirasi-yaptiran-unluler

Türk Hava Yolları reklam filminde kamera karşısına geçen Sylvia Hoeks da saçlarını kazıtacak kadar secur olan ünlüler arasında. İşte Hoeks gibi daha önce asker tıraşı yaptırmaktan çekinmeyen ünlüler…

Yeme bozukluğu mücadelesi, madde bağımlılığı, iyileşme süreci, nişanı ve ayrılığından sonra değişime ihtiyacı olduğu için saçlarını kısa kestiren Demi Lovato, yeni stiliyle gündemde.

29 yaşındaki sanatçının Instagram’daki son paylaşımı, saçlarını kazıttığını gösterdi. Böylece Lovato da saçlarını asker traşı kestiren ünlü isimlerin anasına katıldı.

İşte Demi Lovato  gibi daha önce asker tıraşı yaptırmaktan çekinmeyen ünlüler…

Sylvia Hoeks, uzun sarı saçlarını tamamen kazıttı.

Rol aldığı The Girl in The Spider Web ve Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı gibi filmlerle de tanınan Hoeks, önceki gün Beverly Hills’te görüntülendi.

Kısacık saçlarıyla mutlu ve formda görünen Sylvia Hoeks, fotoğraflarını çeken basın mensuplarına gülümseyerek yoluna devam etti.

Milyon dolarlık bütçelere sahip Hollywood filmlerinde rol alan oyuncuların bu filmler için büyük fedakarlıklar yaptığını okuyoruz. Yeni projesi için fedakarlık yapan isimlerdern biri de Kate Hudson, 38 yaşındaki Kate Hudson Sia adlı projesi için kamera karşısına geçmeden önce saçlarını sıfıra vurdurdu.

Halsey

Dünyaca ünlü süper model ve oyuncu Cara Delevingne yeni saç modeliyle gündemde. Bir süre önce platin sarısı rengine boyattığı saçlarıyla görüntülenmişti.   Daha sonra, yeni film projesi için saçlarını kısa kestirdi. Hatta kesim esnasında çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Delevingne, kesilen saçlarının fotoğrafını da ayrıca yayımladı.

Ünlü model ve oyuncu, ‘Life In A Year’ filminin çekimleri esnasında kazıtılmış saçlarıyla görüntülendi. Delevingne’in, saçlarını rolü için kazıttığı öğrenildi

Hollywood’un ünlü oyuncusu Kristen Stewart da yeni filmi ‘Personal Shoppers’ın Los Angeles galasında yeni imajıyla ortaya çıktı. Radikal saç değişimleriyle tanınan Stewart, ‘buzz cut’ ya da Türkçede asker tıraşı denilen pixie model saçlarıyla dikkat çekti. Bu modeli ilk kez deneyen ünlü Kristen Stewart olmadı. Angelina Jolie’den Charlize Theron’a pek çok ünlü isim de uzun saçlarını hiç düşünmeden asker tıraşına çevirdi.

ANNE HATHAWAY

NATALIE PORTMAN

LUPITA NYONG’O

ANGELINA JOLIE

CHARLIZE THERON

DEMI MOORE

CATE BLANCHETT

SOLANGE KNOWLES

SIGOURNEY WEAVER

JESSIE J

AMANDLA STENBERG

KELLIE PICKLER

AMBER ROSE

MILLIE BOBBY BROWN

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • Yaşam
  • Magazin
  • Kadıköy Moda

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ehliyette-direksiyon-sinav-suresinin-uzatilmasi-planlaniyor

Ehliyette direksiyon sınav süresinin uzatılması planlanıyor

ikizler-alayi:-tesadufen-bir-araya-geldiler

İkizler alayı: Tesadüfen bir araya geldiler