in

Alişan’dan Selçuk Tektaş açıklaması: Psikolağa gittim!

alisan’dan-selcuk-tektas-aciklamasi:-psikolaga-gittim!

1

Alişan, yeni yılı eşi Buse Varol ile Kıbrıs’ta bir otelde karşıladı. Yaklaşık 800 kişinin olduğu salonda en sevilen şarkılarının yanı sıra popüler parçalara da yer verdiği repertuarı ile kendisini dinlemeye gelen misafirlerine müzik ziyafeti sundu.

2

“2021 KARDEŞİMİ ALDI BENDEN”

Geçtiğimiz aylarda Covid-19 sebebiyle kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’sız ilk yılbaşında biraz buruk olan şarkıcı, “2021 yılı benim için kötü bir yıldı. En sevdiğin insanlardan biri olan kardeşimi aldı benden. Ama benim görevim bu gece insanları eğlendirmek. İşim sayesinde ayakta durabiliyorum. Yoksa daha sıkıntılı günler yaşayabilirdim. Zor bir meslek, acılı günümüzde bile insanları eğlendirmeye çalışıyoruz” dedi.

3

Alişan, basın mensuplarının “İnsanları sizi duygusal kişiliği ile tanıyor. Bu süreci nasıl atlattınız? Psikolojik bir destek aldınız mı?” sorusuna, “Evet, psikoloğa gittim birkaç defa, kendisi telkinlerde bulundu. İşim olmasa benim için daha kötü olurdu. İşlerimin yoğun olması sebebiyle oraya da fazla gidemedim” cevabını verdi.

4

“NASIL GEÇECEK BİLMİYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda ‘teve2 Magazin Masası’ telefonla bağlanan şarkıcı, canlı yayınında duygusal anlar yaşarken, “Günün 2-3 saati ağlıyoruz, anılarımızı tazeliyoruz” şeklinde konuşmuştu.

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

16-yildir-her-gun-9-saatini-asansorde-geciriyor

16 yıldır her gün 9 saatini asansörde geçiriyor

ozan-colakoglu’ndan-esi-gulsen’in-cesur-kiyafetleri-icin-aciklama

Ozan Çolakoğlu’ndan eşi Gülşen’in cesur kıyafetleri için açıklama