in

Alişan’dan flaş açıklama… ‘Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı’

alisan’dan-flas-aciklama…-‘buse-dizilerde-biriyle-opusseydi-benim-karim-olamazdi’

• 10 Ocak 2022 – 16:19 • Son Güncelleme:

Son günlerde ayrılık haberleriyle gündeme gelen Alişan-Buse Varol çiftinden ünlü şarkıcı, eşiyle ilişkisi hakkında merak edilenleri ‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınında anlattı.

• 10 Ocak 2022 – 16:19 • Son Güncelleme:

1

2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol, 2019’un şubat ayında oğulları Burak’ı kucaklarına almıştı. Ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de geçtiğimiz şubat ayında dünyaya gelmişti. Varol ile mutlu evliliğini sürdüren Alişan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlandı. Ünlü şarkıcı, eşinden, özel hayatına merak edilenleri anlattı.

2

Son günlerde sık sık boşanma haberleriyle gündeme gelen Alişan, sessizliğini bozdu. “Mutluluk haberleri çok fazla reyting yapmaz!” diyen Alişan, şu ifadeleri kullandı:

3

“Ayrılıyorlar, boşanıyorlar’ haberleri yapıyorlar o yüzden. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü çocuğu Buse istiyor. Çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra.”

4

Haklarında çıkan “Evlilik sözleşmesi” iddialarını da cevaplayan şarkıcı, “Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi ya! Çok saçma bir şey? Benim karımdan ya da karımın benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem” diye konuştu.

5

“HERKESİN KRİTERİ VAR!”

‘Buse ve Alişan neden kavga eder, Birbirinizi kıskanır mısınız, Buse dize öpüşse ne dersin?’ sorunu da yanıtlayan şarkıcı Alişan ‘Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” ifadelerini kullandı.

6

“AYRILMAMIZI İSTİYORLAR”

Öte yandan ailesiyle keyifli anlarını ve annelik deneyimlerini sık sık takipçileriyle paylaşan Buse Varol, daha önce hayranlarıyla sohbet etmişti.

7

31 yaşındaki Varol, bir takipçisinin, “Neden sürekli hakkınızda ayrılık haberleri çıkıyor?” sorusuna yanıt vermişti. Ünlü isim, “Çünkü öyle olsun istiyorlar…” açıklamasını yapmıştı.

8

Daha önce üçüncü kez anne olmak istediğini dile getiren ünlü isim, “Alişan olmasa nasıl bir hayatın olurdu hiç düşündün mü? Kocadan zengin olmak nasıl?” sorularına ise şu cevabı vermişti:

9

“Alişan’dan önce de, sonra da hayatımda hiçbir değişiklik olmadı. O zaman da kendi paramı kazanıyordum. Şimdi de kazanıyorum. (Eğer kastettiğiniz zenginlik para ise…) Ama Alişan ile beraber hayatta hiçbir paranın satın alamayacağı iki evladım var. En büyük zenginliğim bu. Bir de bu hayat insana ne öğretiyor biliyor musunuz? Kalbini temiz tutarsan hayat sana cömert davranıyor zaten. Dilerim ki; Allah kalbinize sevgi versin…”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

masumlar-apartmani-yok-mu,-var-mi?-masumlar-apartmani-54.yeni-bolum-ne-zaman?

Masumlar Apartmanı yok mu, var mı? Masumlar Apartmanı 54.yeni bölüm ne zaman?

bu-aksam-kalp-yarasi-yeni-bolum-var-mi-yok-mu?-kalp-yarasi-27.-bolum-ne-zaman-yayimlanacak?-10-ocak-atv-kanal-yayin-akisi…

Bu akşam Kalp Yarası yeni bölüm var mı yok mu? Kalp Yarası 27. bölüm ne zaman yayımlanacak? 10 Ocak ATV kanal yayın akışı…