Ağartıcı: Bin Yıllık Kan Savaşı Anime Hulu, Disney Plus’ta Yayınlanacak

20

[ad_1]

VIZ Media, Bleach: Thousand Year Blood War animesinin yalnızca Disney + ve Hulu’da yayınlanacağını açıkladı. Bir açıklamaya göre, Bleach uluslararası Disney + ‘da yayınlanacak ve 10 Ekim’den itibaren ABD’deki Hulu’ya gelecek.

Eğlence şirketi ayrıca, animenin İngilizce dublajının Johnny Yong Bosch, Michelle Ruff ve Derek Stephen Prince de dahil olmak üzere birçok geri dönen oyuncu kadrosuna sahip olacağını açıkladı. (Dizinin geri dönen Japon oyuncu kadrosu, animede görünmeyen, ancak Bleach: Brave Souls video oyunundaki rollerini yeniden canlandıran oyuncuları da içeriyor.) Anime, yayın bölümleri arasında molalarla dört çeyrek boyunca devam edecek. Bin Yıllık Kan Savaşı yayı, manganın son yayındır ve 55-74. ciltleri kapsar.

“Görsel dehası sayesinde, (Bleach yaratıcısı) Tite Kubo, fandom dünyası ve manga ve anime tarihinin seyri üzerinde silinmez bir etkiye sahip oldu,” diyor VIZ Media’nın pazarlama müdürü Brad Woods. “Aynı zamanda son derece yetenekli ve başarılı bir hikaye anlatıcısı ve VIZ Media’nın efsanevi kataloğu Bleach: Thousand Year Blood War’da bu son yayı her yerdeki hayranlar için edinmesi büyük bir onur.”

Yaklaşan final yayının özeti şöyledir: “Her şey sadece bir tesadüf müydü, yoksa kaçınılmaz mıydı? Ichigo Kurosaki, şans eseri karşılaşarak bir Soul Reaper’ın güçlerini kazandı. Bir Yedek Ruh Reaper olarak Ichigo, ölen ruhların toplandığı bir yer olan Ruh Topluluğunun kargaşasına yakalandı. Ancak arkadaşlarının yardımıyla Ichigo, daha da güçlenmek için her zorluğun üstesinden geldi… Ruh Reaper’ları tarafından binlerce yıl boyunca gizli tutulan tarih ve gerçek sonunda gün ışığına çıkarıldı. Her şey sona ermeli – Ichigo Kurosaki’nin son savaşı başlarken!”

Ekim ayı boyunca Hulu’ya gelen her şeyi buradan kontrol edebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak : GameSpot – Anime News
[ad_2]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası