in

75 yaşındaki Ajda Pekkan’ın yılbaşı sahnesine yeni imajı damga vurdu

75-yasindaki-ajda-pekkan’in-yilbasi-sahnesine-yeni-imaji-damga-vurdu

HÜSEYİN ALTUN

• 02 Ocak 2022 – 10:08 • Son Güncelleme:

Her hareketiyle dikkat çekmeyi başaran Ajda Pekkan, yılbaşına yine sahnede girdi. Pandemi sonrası sahnelere hızlı dönen Pekkan, güçlü sesiyle kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Ayrıca Ajda Pekkan’ın yeni tarzı ve kıyafeti, genç kızlara taş çıkardı.

HÜSEYİN ALTUN

• 02 Ocak 2022 – 10:08 • Son Güncelleme:

1

Pandemi döneminde bütün zamanını stüdyoda geçirdiğini söyleyen Ajda Pekkan sahnelere çok hızlı döndü. 2022’ye muhteşem bir şovla giren Ajda Pekkan’ın yılbaşı sahnesine ise yeni imajı damga vurdu.

2

Pembe kıyafetiyle Barbie’ye benzeyerek bir kez daha iddialı olduğunu gösteren Ajda Pekkan, davetlilerden tam not aldı. Geceye, “Yakar Geçerim” isimli şarkısıyla start veren süperstar, yeni ve eski şarkılarıyla da gelen davetlilere unutulmaz anlar yaşattı. Geri sayım sırasında davetliler ile hep bir ağızdan söyleyerek yeni yıla birlikte girdiler.

3

KÜLTÜR VE SANAT ELÇİSİ

Süperstar Ajda Pekkan, “Bodrum Kültür ve Sanat Elçisi” unvanını aldı. Ajda Pekkan’a bu unvanı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından, değerli taşlarla süslenmiş Bodrum’un simgesi olan mavi balık sembollü Kültür ve Sanat nişanı ile takdim edildi.

4

Takdim sırasında Süper Star duygularına hakim olamayarak gözyaşlarına boğuldu. Süper star, “Artık balık tutup, halkın için katılmak, çarşı-pazar gezmek istiyorum” dedi.

5

“BÜYÜK BİR AŞK HİKAYESİ”

Pekkan, konser sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Her zaman olduğu gibi şık giyim tarzıyla göz kamaştıran Pekkan şunları söyledi; “Mavisi ve yeşiliyle insana huzur veren, sıcacık insanlarıyla Bodrum benim için sonsuza kadar sürecek büyük bir aşk hikayesi diyebilirim.”

6

“Bodrum’un Kültür ve Sanat Elçisi olmak benim için büyük bir onur oldu, bu vesileyle Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras’a ve tüm Bodrum halkına şükranlarımı sunuyorum.”

Ne düşünüyorsunuz ?

Written by admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

tan-tasci:-ask-istiyorum

Tan Taşçı: Aşk istiyorum

melisa-senolsun:-2022-basladi!

Melisa Şenolsun: 2022 başladı!